nagłówek h1

Nowy numer Świata Suma i Spinningu już dostępny!

Zbliża się jesień, a więc najintensywniejszy czas w żerowaniu drapieżników, a jednocześnie polowań na nie. Jednak w przerwie między wędkarskimi wyprawami postarajcie się znaleźć chwilkę na lekturę, bo po małej przerwie powraca Świat Suma i Spinningu!

Dodano: 2020-09-16

 A co w numerze? Piotr Bryling podpowie nam co zrobić by złowić suma na 2+, Kamil Zaczkiewicz skupi się na jesiennych łowach na nizinnej rzece, zaś Wojciech Jabłonowski tym razem zapoluje na klenie. Oczywiście to nie wszystko. Zapraszamy!


POBIERZ APLIKACJĘ MOBILNĄ NA SWÓJ TELEFON

Aplikacja Android - >>> TUTAJ<<<


Piotr Bryling - "Zestaw na dwójkę z plusem"
Kamil Zaczkiewicz - "Jesień nad nizinną rzeką"
Wojciech Jabłonowski - "Kleń na letnią posuchę"
Paweł Sobieralski - "Warciana życiówka"
Michał Ludwiński - "Wędkarskie DIY dla każdego"
Przegląd Rynku 4/2020

Polecamy artykuły

Zestaw na dwójkę z plusem

Opowieści

Zestaw na dwójkę z plusem

Udostępniając w internecie zdjęcia z wielkimi sumami spotykam się z rozmaitymi komentarzami. Poza garstką wyjadaczy w łowieniu wielkich wąsaczy zdjęcia oglądają również amatorzy. Głównie to od nich dostaję masę zapytań sprzętowych.

Piotr Bryling

Jesień nad nizinną rzeką

Opowieści

Jesień nad nizinną rzeką

Minął czas letnich łowów, choć wcale nie upłynął on pod znakiem wszechobecnych niżówek. Częste zmiany pogody, lokalne, obfite opady, wahania temperatury wody i poziomu rzek spowodowały, że ryby bardzo często były zmuszane zmieniać swoje stanowiska, co mocno wpłynęło na ich aktywność. Liczę, że nadchodząca wielki…

Kamil Zaczkiewicz

Kleń, na letnią posuchę

Opowieści

Kleń, na letnią posuchę

Tegoroczny sezon wędkarski jest bardzo dziwny. Najpierw pstrągowe i trociowe eskapady przerywała nam pandemia i zakazy. Następnie bardzo mieszana pogoda pokrzyżowała miłosne igraszki wielu gatunkom ryb.

Wojciech Jabłonowski

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017-2021 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com