nagłówek h1

Nowy numer Świat Suma i Spinningu już dostępny!

Nowe wydanie świata suma już dostępne! I jak zawsze znajdą coś dla siebie zarówno miłośnicy wędkarstwa sumowego jak i spinningu. Wspaniali autorzy, ciekawe teksty i świetne zdjęcia. To czeka na was w bieżącym wydaniu.

Dodano: 2020-03-18

A co w numerze? Wojtek Jabłonowski opowie nam jak spełniło się jego kropkowane marzenie. Paweł Kabat zabierze nas w sumową podróż po Europie, bez ryzyka zarażenia koronowirusem, a będący jak zawsze w świetnej formie Kamil Zaczkiewicz zdradzi swoje sposoby na wczesnowiosenne okonie. Pozostali autorzy również przykują waszą uwagę! Zapraszamy!


POBIERZ APLIKACJĘ MOBILNĄ NA SWÓJ TELEFON
Aplikacja Android - >>> TUTAJ<<<
Aplikacja iOS - >>> TUTAJ <<<


A oto przegląd artykułów:

Wojciech Jabłonowski - Marzenie w kropki
Paweł Kabat - Na podbój Europy!
Kamil Zaczkiewicz - Pasiaste przedwiośnie
Piotr Boufał - Chlapak bez tajemnic
Paweł Kusy - Z woblerami na okonie
Wojciech Andrzejak - Sumowe zaćmienie księżyca
Wojciech Szary - Casting na przedwiośniu
Przegląd Rynku 2/2020

Polecamy artykuły

Marzenie w kropki

Opowieści

Marzenie w kropki

Najpewniej każdy z nas ma jakieś marzenie bądź skryty w głębi cel, który prędzej czy później zamierza zrealizować. W dobie Internetu wędkarze są na to szczególnie podatni, bo zewsząd zalewają ich zdjęcia, artykuły i filmy, w których koledzy po fachu wyciągają niebotyczne ilości bądź rzadkie okazy r…

Wojciech Jabłonowski

Na podbój Europy!

Opowieści

Na podbój Europy!

Jeśli nie możecie doczekać się rozpoczęcia sezonu sumowego w Polsce lub sezon się zakończył, a wy czujecie niedosyt, to idealnym rozwiązaniem tego problemu jest wyprawa na zachód Europy. Trzy główne kierunki wypraw to Francja, Włochy oraz Hiszpania i na nich chciałem się skupić.

Paweł Kabat

Pasiaste przedwiośnie

Opowieści

Pasiaste przedwiośnie

Tak jak otwarcie sezonu można nazwać „nakrapianym” z racji zimowego, pstrągowego szaleństwa, tak wraz ze wzrostem temperatury poszerza się wachlarz aktywnych i atrakcyjnych wędkarsko ryb. Mimo że nadal większość drapieżników ma okres ochronny to zaczynają być aktywne „białe” drapieżniki oraz oko…

Kamil Zaczkiewicz

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017-2020 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com