nagłówek h1

Nowy katalog Black Cat

 Wyścig sprzętowy trwa. Producenci prześcigają się w walce o resztki miejsc na sklepowych półkach, a przede wszystkich liczą na podbój wędkarskich serc. Każdy kolejny rok, to ulepszona oferta. To także wdrożenie do masowej produkcji rozwiązań sprawdzanych przez zaplecze testowe.  

Dodano: 2020-09-12

 Firma Black Cat, jako jedna z pierwszych, zaprezentowała nowy katalog. Pomimo pełni sezony 2019, wędkarze już mają możliwość zapoznać się z zapowiedziami nowości na rok 2020. Nie wiemy, co przyniesie aura i Matka Natura. Wiemy za to, że co by się nie działo, wędkarz nie pozostanie bez niezbędnego wyposażenia, od krętlika, po namiot.

KATALOG BLACK CAT 2020

Polecamy artykuły

Zestaw na dwójkę z plusem

Opowieści

Zestaw na dwójkę z plusem

Udostępniając w internecie zdjęcia z wielkimi sumami spotykam się z rozmaitymi komentarzami. Poza garstką wyjadaczy w łowieniu wielkich wąsaczy zdjęcia oglądają również amatorzy. Głównie to od nich dostaję masę zapytań sprzętowych.

Piotr Bryling

Jesień nad nizinną rzeką

Opowieści

Jesień nad nizinną rzeką

Minął czas letnich łowów, choć wcale nie upłynął on pod znakiem wszechobecnych niżówek. Częste zmiany pogody, lokalne, obfite opady, wahania temperatury wody i poziomu rzek spowodowały, że ryby bardzo często były zmuszane zmieniać swoje stanowiska, co mocno wpłynęło na ich aktywność. Liczę, że nadchodząca wielki…

Kamil Zaczkiewicz

Kleń, na letnią posuchę

Opowieści

Kleń, na letnią posuchę

Tegoroczny sezon wędkarski jest bardzo dziwny. Najpierw pstrągowe i trociowe eskapady przerywała nam pandemia i zakazy. Następnie bardzo mieszana pogoda pokrzyżowała miłosne igraszki wielu gatunkom ryb.

Wojciech Jabłonowski

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017-2021 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com