nagłówek h1

Nowości dla sumiarzy na 2020 rok od Mikado

Mieliśmy przyjemność uczestniczyć w prezentacji nowości sprzętowych od firmy Mikado, które odbyły się nad zalewem Sulejowskim. Nagraliśmy krótki film, gdzie Kamil Czermiński prezentuje premiery przeznaczone dla łowców sumów. A jest co oglądać.

Dodano: 2019-10-04

Mocny kij do verticala Mikado Fishing Team Bogey 185 i potężny spiningowy kołowrotek Cat Territory to najważniejsze propozycje. Ale nie brakuje też mniejszych akcesoriów. Przynęta sumowa Bogey pojawiła się na rynku już w 2019 i zdobyła wielu zwolenników. Rękawica do podbierania sumów z magnetycznym klipsem zainteresuje na pewno także miłośników łowienia innych zębatych okazów. Dla wszystkich użytkowników echosond Mikado przygotował bardzo praktyczny pokrowiec, chroniący przed warunkami atmosferycznymi i brudem. Meanest Cat zyskał kotwice BKK, dzięki czemu zniesie nawet najbardziej ekstremalne hole.

A jeśli o hole chodzi to na pewno przyda się solidny i bardzo odporny na przetarcia fluocarbon przyponowy o średnicy do 1,2 mm. No i na koniec siatka do przechowywania żywców, wyposażona w nietonącą obręcz z pianki. Zapraszam serdecznie do obejrzenia filmu.

Galeria zdjęć

Polecamy artykuły

Szczupakowe chwyty

Opowieści

Szczupakowe chwyty

Miniona niedawno majówka, to dla wielu wędkarzy początek spiningowego sezonu. Ci, którzy zaczęli łowy już na samym początku roku, również wypatrują tej daty z uwagi na zakończenie okresu ochronnego na szczupaki i bolenie. Jeden i drugi gatunek posiada rzeszę zwolenników, żeby nie powiedzieć, fan&oa…

Kamil Zaczkiewicz

Obalamy sumowe mity

Opowieści

Obalamy sumowe mity

Będzie to dość niecodzienny tekst, który dotyczył będzie obalenia wielu książkowych i internetowych mitów i legend, które dotyczą bezpośrednio sumowej natury.

Piotr Boufał

Współczesne rękodzieło

Opowieści

Współczesne rękodzieło

Wędkarstwo od dawien dawna związane jest z ręcznymi robótkami. Wszyscy lubimy improwizować i ulepszać nasz sprzęt, testować nowości i próbować nowych rozwiązań.

Wojciech Jabłonowski

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017-2020 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com