nagłówek h1

Nowe twarze w MADCAT Polska

Rok 2017 jest niewątpliwie pełen niespodzianek. Polska scena wędkarska przechodzi spore zmiany jeśli chodzi o członków i testerów znanych producentów. Oczywiście zmiany zachodzą także w sumowym światku.

Dodano: 2017-02-14

Nowe twarze zasiliły drużynę MADCAT Polska. Część z Was napewno ich zna z poczynań na Facebooku i nie tylko! Do zielonej ekipy dołączyli Michał "Bryka" Bryczkowski, oraz Szymon Tomera.

Piotr Boufał o zmianach w ekipie : "Uważam, że nowi członkowie wniosą sporo świeżości w naszym składzie. Wspólnie z Piotrem Bąkiem tworzyliśmy wizerunek marki przez ostatni rok i sądzę, że całkiem nieźle nam to wyszło. Od tego sezonu skład się powiększył.

Bryka to znakomity kompan sumowych wypraw. Chłonie wiedzę w ogromnym tempie i już na rozładzie ma wiele wspaniałych ryb. Wyhowywał się nad Odrą i zna tę rzekę bardzo dobrze. Wiele osób kojarzy go przede wszystkim z tworzenia znakomitych woblerów. Do tego dochodzi jego upartość i pedantyzm, który przy sumach bywa ogromnym plusem.

Szymek, gość którego drugim domem jest Krakowska Wisła. Znany jest tak naprawdę nie tylko z tego, że łowi znakomite sandacze, bolenie, ale ma bzika na punckie sumów. Każdy z nich jest wędkarskim świrem, a własnie takich ludzi nam potrzeba.

Mieszkam niedalko Bryki i cały zeszly sezon spędziłem razem z nim na brzegiem Odry - powiem szczerze, że prócz mojego brata, z którym spędziłęm dziesiątki godzin nad wodą, tylko z Bryką rozumiem się bez słów podczas wypraw, a to niezmiernie istotny czynnik. Nie przypominam sobie tak ogarniętego gościa na rybach. Szymek w zeszłym roku spędził sporo na rybach razem z Piotrkiem Bąkiem na załączonych zdjęciu poniżej widać, że też się dogadują, a to bardzo ważne. Wędkarstwo sumowe to przede wszystkim praca zespołowa, a my to udowodnimy. Jestem przekonany, że sezon 2017 będzie rokiem MADCAT'a!"

My ekipie życzymy powodzenia!

Polecamy artykuły

Zestaw na dwójkę z plusem

Opowieści

Zestaw na dwójkę z plusem

Udostępniając w internecie zdjęcia z wielkimi sumami spotykam się z rozmaitymi komentarzami. Poza garstką wyjadaczy w łowieniu wielkich wąsaczy zdjęcia oglądają również amatorzy. Głównie to od nich dostaję masę zapytań sprzętowych.

Piotr Bryling

Jesień nad nizinną rzeką

Opowieści

Jesień nad nizinną rzeką

Minął czas letnich łowów, choć wcale nie upłynął on pod znakiem wszechobecnych niżówek. Częste zmiany pogody, lokalne, obfite opady, wahania temperatury wody i poziomu rzek spowodowały, że ryby bardzo często były zmuszane zmieniać swoje stanowiska, co mocno wpłynęło na ich aktywność. Liczę, że nadchodząca wielki…

Kamil Zaczkiewicz

Kleń, na letnią posuchę

Opowieści

Kleń, na letnią posuchę

Tegoroczny sezon wędkarski jest bardzo dziwny. Najpierw pstrągowe i trociowe eskapady przerywała nam pandemia i zakazy. Następnie bardzo mieszana pogoda pokrzyżowała miłosne igraszki wielu gatunkom ryb.

Wojciech Jabłonowski

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017-2021 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com