nagłówek h1

Nowa wersja aplikacji internetowej!

Po prawie dwóch latach publikacji e-czasopism, przyszedł czas na unowocześnienie aplikacji internetowej, dzięki której możecie bezpłatnie czytać artykuły poprzez przeglądarkę internetową. Nasze e-czasopisma zarówno poprzez aplikacje mobilne oraz internetowe czyta ponad 50 000 wędkarzy!

Dodano: 2019-09-03


Nowa aplikacja internetowa znajduje się pod dotychczasowym adresem www.wydawnictwoaspromedia.com.


Wchodząc na tę stronę możecie przeglądać i czytać najnowsze wydania e-czasopism Świat Karpia oraz Świat Suma&Spinningu w zupełnie nowej szacie graficznej. Możecie komentować artykuły, oceniać je, udostępniać a także kontaktować się z autorem. Dodatkowo w sliderze na stronie głównej prezentowane są wyróżnione artykuły z najnowszych wydań.

Oprócz nowej szaty graficznej, pewnych poprawkach i aktualizacjach, oddajemy do Waszej dyspozycji kilka nowych funkcji:

- wyszukiwarkę artykułów, teraz możecie szybko wyszukać interesujący Was temat ze wszystkich wydań z naszej bazy. Wystarczy, że wpiszecie autora lub słowo kluczowe np. Zig-Rig, a wyniki pojawią się natychmiast! Sprawdźcie jak to działa.

- galeria łowców - teraz wszystkie publikowane przez Was zdjęcia, znajdą się w „Twoim albumie” dostępnym z poziomu serwisu. Zawsze będziecie mieli do nich dostęp, możecie sprawdzać swoje komentarze oraz oceny. Jest możliwość prowadzenia albumu publicznie lub prywatnie, jeśli nie chcecie pokazywać nikomu swoich zdjęć. Możecie go udostępniać znajomym w prywatnym linku. Sprawdźcie to nowe rozwiązanie!

- aplikacja internetowa jest teraz dostępna w trzech wersjach językowych - polskim, angielskim oraz czeskim.

- w zakładce Filmy wędkarskie, publikujemy wszystkie realizowane przez nas filmy z podziałem na kategorie. Szybko zobaczycie jakie są premiery oraz które filmy cieszą się największą popularnością.

Zachęcam do zapoznania się z nową aplikacją internetową poprzez komputer ale również poprzez smartfon. Jeśli pojawią się jakieś błędy w działaniu lub macie sugestie dotyczącą zmian, piszcie na redakcja@wydawnictwoaspromedia.com

Informuję również, że końcem maja wydaliśmy aktualizację aplikacji "Wydawnictwo AS PRO MEDIA" na telefony z systemem Android, w której również wprowadzono nowe rozwiązania. Jeszcze we wrześniu ukaże się aktualizacja na system iOS. Nową wersję na system Android możecie pobrać - TUTAJ.

Polecamy artykuły

Sumy z wody po kolana

Opowieści

Sumy z wody po kolana

W mojej prawie 10-letniej przygodzie z wąsaczami łowiłem je w Polsce wieloma metodami oraz w wielu akwenach. Od środkowej, wielkiej Wisły po Wartę, Odrę, zbiorniki zaporowe, żwirownie czy jeziora. Każda z tych wód wymagała innego podejścia czy technik. Uważam, że to właśnie sumy z płytkiej wody są tymi najbardziej wyma…

Piotr Boufał

Kleń – złote zasady przy srebrnej rybie

Opowieści

Kleń – złote zasady przy srebrnej rybie

Kiedy świadomie zaczęłam łowić klenie, nawet te niewielkie sprawiały mi ogromną radość. Widok wyskakującej do smużaka ryby, budził we mnie ekscytację, którą ciężko opisać. Brodzenie rzeką stało się częścią mojego życia, jednocześnie sprawiając że kontakt z naturą był jeszcze większy. 

Karolina Błaszczak

Kręć się szpulko

Opowieści

Kręć się szpulko

Casting - metoda wędkowania-spinningowania przy pomocy multiplikatora, czyli kołowrotka z ruchomą szpulą. Przez ostatnie lata w Polsce stała się niesamowicie popularna, wyznacza nawet trendy nad wodą. Coraz więcej spinningistów sięga po multiplikatory, wędki z pazurem i próbuje swoich sił. 

Wojciech Szary

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017-2019 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com