nagłówek h1

Nowa wersja aplikacji internetowej!

Po prawie dwóch latach publikacji e-czasopism, przyszedł czas na unowocześnienie aplikacji internetowej, dzięki której możecie bezpłatnie czytać artykuły poprzez przeglądarkę internetową. Nasze e-czasopisma zarówno poprzez aplikacje mobilne oraz internetowe czyta ponad 50 000 wędkarzy!

Dodano: 2019-09-03


Nowa aplikacja internetowa znajduje się pod dotychczasowym adresem www.wydawnictwoaspromedia.com.


Wchodząc na tę stronę możecie przeglądać i czytać najnowsze wydania e-czasopism Świat Karpia oraz Świat Suma&Spinningu w zupełnie nowej szacie graficznej. Możecie komentować artykuły, oceniać je, udostępniać a także kontaktować się z autorem. Dodatkowo w sliderze na stronie głównej prezentowane są wyróżnione artykuły z najnowszych wydań.

Oprócz nowej szaty graficznej, pewnych poprawkach i aktualizacjach, oddajemy do Waszej dyspozycji kilka nowych funkcji:

- wyszukiwarkę artykułów, teraz możecie szybko wyszukać interesujący Was temat ze wszystkich wydań z naszej bazy. Wystarczy, że wpiszecie autora lub słowo kluczowe np. Zig-Rig, a wyniki pojawią się natychmiast! Sprawdźcie jak to działa.

- galeria łowców - teraz wszystkie publikowane przez Was zdjęcia, znajdą się w „Twoim albumie” dostępnym z poziomu serwisu. Zawsze będziecie mieli do nich dostęp, możecie sprawdzać swoje komentarze oraz oceny. Jest możliwość prowadzenia albumu publicznie lub prywatnie, jeśli nie chcecie pokazywać nikomu swoich zdjęć. Możecie go udostępniać znajomym w prywatnym linku. Sprawdźcie to nowe rozwiązanie!

- aplikacja internetowa jest teraz dostępna w trzech wersjach językowych - polskim, angielskim oraz czeskim.

- w zakładce Filmy wędkarskie, publikujemy wszystkie realizowane przez nas filmy z podziałem na kategorie. Szybko zobaczycie jakie są premiery oraz które filmy cieszą się największą popularnością.

Zachęcam do zapoznania się z nową aplikacją internetową poprzez komputer ale również poprzez smartfon. Jeśli pojawią się jakieś błędy w działaniu lub macie sugestie dotyczącą zmian, piszcie na redakcja@wydawnictwoaspromedia.com

Informuję również, że końcem maja wydaliśmy aktualizację aplikacji "Wydawnictwo AS PRO MEDIA" na telefony z systemem Android, w której również wprowadzono nowe rozwiązania. Jeszcze we wrześniu ukaże się aktualizacja na system iOS. Nową wersję na system Android możecie pobrać - TUTAJ.

Polecamy artykuły

Ni to mucha, ni to spinning, czyli pstrąg na jigi

Opowieści

Ni to mucha, ni to spinning, czyli pstrąg na jigi

Różne, często wydawać by się mogło zupełnie odmienne techniki wędkarskiego rzemiosła, mocno się przenikają. Ma to miejsce zwłaszcza w przypadku metod, którymi kusimy te same gatunki. Dziś, z racji rozpoczęcia sezonu na pstrągi, poruszę temat właśnie ich, jednak w sposób nieco odmienny niż zazwyczaj.

Kamil Zaczkiewicz

Wybierz swój motyw

Opowieści

Wybierz swój motyw

Czym chcesz fotografować, aparatem z matrycą 12 mln czy 42 mln pikseli? A może wolisz filmować w 4K i w roli zdjęć wystąpią stopklatki? A może z drona lub czymś na bazie Androida, w podczerwieni czy fotopułapką? Technika lśni swoim przepychem na sklepowych półkach, a ty musisz tylko wybrać.

Waldemar Ptak

Wywiad z Peterem Merkelem

Wywiad

Wywiad z Peterem Merkelem

Peter Merkel to jeden z najbardziej rozpoznawalnych łowców sumów w Europe, który ponad 12 lat współtworzy markę Black Cat, a do tego pracuje jako przewodnik wędkarski, nagrywa filmy i publikuje artykuły. Jak zaczęła się jego przygoda z wąsaczami oraz jak wygląda tworzenie sprzętu wędkarskiego? Zapr…

Jakub Dłubak

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017-2020 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com