nagłówek h1

Nowa twarz w UniCat Polska

Kolejne zmiany w środowisku sumiarzy! Nowa twarz zasiliła ekipę Sanger Polska, a dokładnie ich markę premium UniCat!

Dodano: 2017-03-01

Nową twarzą jest oczyiście Mariusz Przybylak. Poniżej kilka zdań od Mariusza:

"Jest mi niezmiernie miło zawitać w szeregach takiego giganta jak UniCat. Marka jest bardzo znana na zachodzie Europy gdzie Francuzi i Niemcy tworzą zgrane i mocne ekipy znane w całej Europie. Brakowało tego w Polsce. Nasz kraj przechodzi obecnie duży "bum" na wędkarstwo sumowe. Staje się to po prostu modne i trendi. Uważam, że na przestrzeni kilku sezonów, może być niemal tak popularne jak łowienie karpi. Karpiarze już szukają nowych doznań - ja sam od tego zaczynałem! Mam wielką nadzieję, że moja skromna osoba przyczyni się nie tylko do popularyzowania łowienia sumów, ale także wprowadzi dużo świeżości w naszej marce premium. To będzie dla mnie wyjątkowy sezon, w którym nie tylko będę reprezentował barwy marki, ale także przedstawię wiele nowości. Oczywiście nie towaru leżącego na trawce, ale z pięknymi, Polskimi wąsami! To będzie rok UniCat'a!"

Czytaj również: Nowe twarze w MADCAT Polska

Pozdrawiam,

Mariusz Przybylak

Polecamy artykuły

Zestaw na dwójkę z plusem

Opowieści

Zestaw na dwójkę z plusem

Udostępniając w internecie zdjęcia z wielkimi sumami spotykam się z rozmaitymi komentarzami. Poza garstką wyjadaczy w łowieniu wielkich wąsaczy zdjęcia oglądają również amatorzy. Głównie to od nich dostaję masę zapytań sprzętowych.

Piotr Bryling

Jesień nad nizinną rzeką

Opowieści

Jesień nad nizinną rzeką

Minął czas letnich łowów, choć wcale nie upłynął on pod znakiem wszechobecnych niżówek. Częste zmiany pogody, lokalne, obfite opady, wahania temperatury wody i poziomu rzek spowodowały, że ryby bardzo często były zmuszane zmieniać swoje stanowiska, co mocno wpłynęło na ich aktywność. Liczę, że nadchodząca wielki…

Kamil Zaczkiewicz

Kleń, na letnią posuchę

Opowieści

Kleń, na letnią posuchę

Tegoroczny sezon wędkarski jest bardzo dziwny. Najpierw pstrągowe i trociowe eskapady przerywała nam pandemia i zakazy. Następnie bardzo mieszana pogoda pokrzyżowała miłosne igraszki wielu gatunkom ryb.

Wojciech Jabłonowski

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017-2021 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com