nagłówek h1

Niesamowity weekend Francesco Stefano

Rzeka fiume Po chyba nigdy nie przestanie nas zadziwiać swoim urodzajem i populacją olbrzymich sumów.

Dodano: 2017-08-10

Francesco Stefano jest testerem marki MADCAT. Reprezentuje barwy Włoskie barwy drużyny więc jak na Włocha przystało swoje życiowe ryby złowił właśnie w mętnych wodach fiume Po. Oczywiście nie wystarczy "posiadać" tylko łowiska pod nosem. Każda rzeka wymaga wiedzy i doświadczenia, a Pad bardzo szybko weryfikuje umiejętności oraz nasze słabości. Tym razem to Stefano wykorzystał słabość ale rzeki łowiąc trzy olbrzymie sumy w zaledwie weekend. Największy z nich przekroczył 240cm! Testowany był nowy kij z serii White od MADCAT - White Boat 240 G2. Testy przeszły wyśmienicie i jak twierdzi łowca wędziska są w stanie przetrwać nawet najbardziej siłowy hol - dając przy tym ogromną radość i psychiczny komfort.

Polecamy artykuły

Ni to mucha, ni to spinning, czyli pstrąg na jigi

Opowieści

Ni to mucha, ni to spinning, czyli pstrąg na jigi

Różne, często wydawać by się mogło zupełnie odmienne techniki wędkarskiego rzemiosła, mocno się przenikają. Ma to miejsce zwłaszcza w przypadku metod, którymi kusimy te same gatunki. Dziś, z racji rozpoczęcia sezonu na pstrągi, poruszę temat właśnie ich, jednak w sposób nieco odmienny niż zazwyczaj.

Kamil Zaczkiewicz

Wybierz swój motyw

Opowieści

Wybierz swój motyw

Czym chcesz fotografować, aparatem z matrycą 12 mln czy 42 mln pikseli? A może wolisz filmować w 4K i w roli zdjęć wystąpią stopklatki? A może z drona lub czymś na bazie Androida, w podczerwieni czy fotopułapką? Technika lśni swoim przepychem na sklepowych półkach, a ty musisz tylko wybrać.

Waldemar Ptak

Wywiad z Peterem Merkelem

Wywiad

Wywiad z Peterem Merkelem

Peter Merkel to jeden z najbardziej rozpoznawalnych łowców sumów w Europe, który ponad 12 lat współtworzy markę Black Cat, a do tego pracuje jako przewodnik wędkarski, nagrywa filmy i publikuje artykuły. Jak zaczęła się jego przygoda z wąsaczami oraz jak wygląda tworzenie sprzętu wędkarskiego? Zapr…

Jakub Dłubak

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017-2020 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com