nagłówek h1

Niesamowity weekend Francesco Stefano

Rzeka fiume Po chyba nigdy nie przestanie nas zadziwiać swoim urodzajem i populacją olbrzymich sumów.

Dodano: 2017-08-10

Francesco Stefano jest testerem marki MADCAT. Reprezentuje barwy Włoskie barwy drużyny więc jak na Włocha przystało swoje życiowe ryby złowił właśnie w mętnych wodach fiume Po. Oczywiście nie wystarczy "posiadać" tylko łowiska pod nosem. Każda rzeka wymaga wiedzy i doświadczenia, a Pad bardzo szybko weryfikuje umiejętności oraz nasze słabości. Tym razem to Stefano wykorzystał słabość ale rzeki łowiąc trzy olbrzymie sumy w zaledwie weekend. Największy z nich przekroczył 240cm! Testowany był nowy kij z serii White od MADCAT - White Boat 240 G2. Testy przeszły wyśmienicie i jak twierdzi łowca wędziska są w stanie przetrwać nawet najbardziej siłowy hol - dając przy tym ogromną radość i psychiczny komfort.

Polecamy artykuły

Sekrety połowu sumów

Opowieści

Sekrety połowu sumów

Na przestrzeni ostatnich kilku lat żadna z europejskich wód nie zrobiła tak wielkiej furory jak Pad. Każdy, na którego celowniku znajduje się właśnie ta rzeka, w tym artykule znajdzie kilka bardzo pomocnych wskazówek, które pozwolą na odpowiednie przygotowanie do łowienia w tej rzece. 

Benjamin Gründer

Upalne lato

Opowieści

Upalne lato

Każda ze zmiennych pogodowych ma olbrzymi wpływ na zajmowane stanowiska, aktywność czy żerowanie sumów. Jak sobie poradzić w upalne lato? 

Piotr Bryling

To prawda – staje okoniem

Opowieści

To prawda – staje okoniem

Wyskakujące rybki, grzebienie (niczym rekiny) przecinające powierzchnie i hałas spowodowany intensywnym żerowaniem sprawiają, że nasze serce bije mocniej, a ręce drżą i się pocą. Co zrobić, aby je przechytrzyć? 

Wojciech Jabłonowski

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017-2019 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com