nagłówek h1

Niebezpieczne zjawisko na Jeziorze Sławskim?

W jeziorze Sławskim zaobserwowano dziwne zjawisko. Czy to katastrofa ekologiczna tego zbiornika?

Dodano: 2017-08-09

Zjawisko na Jeziorze Sławskim zauważyło Gospodarstwo Rybackie w Sławie. Zauważyli niepokojące zmiany na wodzie i natychmiast poinformowano policję, straż pożarną, straż miejską i właściciela wody w województwie. "Podejrzewamy, że ktoś wylał bardzo duże ilości szamba lub jest to awaria ewentualnie ruch denny." W tej chwili prowadzone są czynności wyjaśniające. Wszystkich, którzy mogą mieć informacje pomocne w ustaleniu przyczyn prosimy o kontakt z www.gminaslawa.pl

Polecamy artykuły

Sekrety połowu sumów

Opowieści

Sekrety połowu sumów

Na przestrzeni ostatnich kilku lat żadna z europejskich wód nie zrobiła tak wielkiej furory jak Pad. Każdy, na którego celowniku znajduje się właśnie ta rzeka, w tym artykule znajdzie kilka bardzo pomocnych wskazówek, które pozwolą na odpowiednie przygotowanie do łowienia w tej rzece. 

Benjamin Gründer

Upalne lato

Opowieści

Upalne lato

Każda ze zmiennych pogodowych ma olbrzymi wpływ na zajmowane stanowiska, aktywność czy żerowanie sumów. Jak sobie poradzić w upalne lato? 

Piotr Bryling

To prawda – staje okoniem

Opowieści

To prawda – staje okoniem

Wyskakujące rybki, grzebienie (niczym rekiny) przecinające powierzchnie i hałas spowodowany intensywnym żerowaniem sprawiają, że nasze serce bije mocniej, a ręce drżą i się pocą. Co zrobić, aby je przechytrzyć? 

Wojciech Jabłonowski

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017-2019 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com