nagłówek h1

Największe zawody sumowe na Krakowskiej Wiśle

 Rozwój wędkarstwa sumowego doprowadził do nieuchronnego. Najlepsi w swoim fachu spotykają się, by rywalizować o miano najlepszych łowców wąsów, poławianych wszelkimi możliwymi metodami. Ale to nie tylko rywalizacja, to wielkie święto sumiarzy i spotkanie pasjonatów.

Dodano: 2020-09-05

 W ostatni weekend sierpnia, pod Wawelem, spotkało się ponad stu łowców sumów, by rywalizować na wodach Wisły. W zawodach zwyciężyła ekipa "Biały Węgorz" łowiąc jednocześnie największą rybę zawodów, piękny, 219 cm okaz! Gratulujemy! Doszły nas słuchy, że za rok kolejna edycja. Wybieracie się? ;)

Polecamy artykuły

Zestaw na dwójkę z plusem

Opowieści

Zestaw na dwójkę z plusem

Udostępniając w internecie zdjęcia z wielkimi sumami spotykam się z rozmaitymi komentarzami. Poza garstką wyjadaczy w łowieniu wielkich wąsaczy zdjęcia oglądają również amatorzy. Głównie to od nich dostaję masę zapytań sprzętowych.

Piotr Bryling

Jesień nad nizinną rzeką

Opowieści

Jesień nad nizinną rzeką

Minął czas letnich łowów, choć wcale nie upłynął on pod znakiem wszechobecnych niżówek. Częste zmiany pogody, lokalne, obfite opady, wahania temperatury wody i poziomu rzek spowodowały, że ryby bardzo często były zmuszane zmieniać swoje stanowiska, co mocno wpłynęło na ich aktywność. Liczę, że nadchodząca wielki…

Kamil Zaczkiewicz

Kleń, na letnią posuchę

Opowieści

Kleń, na letnią posuchę

Tegoroczny sezon wędkarski jest bardzo dziwny. Najpierw pstrągowe i trociowe eskapady przerywała nam pandemia i zakazy. Następnie bardzo mieszana pogoda pokrzyżowała miłosne igraszki wielu gatunkom ryb.

Wojciech Jabłonowski

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017-2021 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com