nagłówek h1

Na sumy ze spiningiem

 Vertical, trolling, łowienie stacjonarne. Metod kuszenia sumów jest mnóstwo, a łowcy "wąsatych" wciąż doskonalą swoje zestawy i własną technikę połowu, w oparciu oczywiście o znajomość biologii ryb. Spinning sumowy jest chyba najmniej popularny, ale czy słusznie?

Dodano: 2020-09-01

Kamil Grzelak z Mikado Fishing Team, to zagorzały łowca rzecznych drapieżników. Znajomość odwiedzanych łowisk, zwyczajów ich mieszkańców, a to wszystko w połączeniu z konsekwencją i uporem, pozwoliły mu się cieszyć wieloma sumami złowionymi "z ręki", co dla wielu wędkarzy, stanowi najwyższy stopień wtajemniczenia, jeśli chodzi o rzeczne łowy. Gratulujemy!

Czytaj również: Nie traćcie czujności!

Polecamy artykuły

Zestaw na dwójkę z plusem

Opowieści

Zestaw na dwójkę z plusem

Udostępniając w internecie zdjęcia z wielkimi sumami spotykam się z rozmaitymi komentarzami. Poza garstką wyjadaczy w łowieniu wielkich wąsaczy zdjęcia oglądają również amatorzy. Głównie to od nich dostaję masę zapytań sprzętowych.

Piotr Bryling

Jesień nad nizinną rzeką

Opowieści

Jesień nad nizinną rzeką

Minął czas letnich łowów, choć wcale nie upłynął on pod znakiem wszechobecnych niżówek. Częste zmiany pogody, lokalne, obfite opady, wahania temperatury wody i poziomu rzek spowodowały, że ryby bardzo często były zmuszane zmieniać swoje stanowiska, co mocno wpłynęło na ich aktywność. Liczę, że nadchodząca wielki…

Kamil Zaczkiewicz

Kleń, na letnią posuchę

Opowieści

Kleń, na letnią posuchę

Tegoroczny sezon wędkarski jest bardzo dziwny. Najpierw pstrągowe i trociowe eskapady przerywała nam pandemia i zakazy. Następnie bardzo mieszana pogoda pokrzyżowała miłosne igraszki wielu gatunkom ryb.

Wojciech Jabłonowski

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017-2020 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com