nagłówek h1

Mój Odrzański sum z 400m - nowy blog

Czy można wyholować suma w płenym nurcie i z drugiego Odrzańskiego brzegu ? Oczywiście, że tak. Problem jednak może się pojawić podczas holu ryby z 400m! O swojej przygodzie nad Brzgiem Odry napisał Robert Tomanik.

Dodano: 2017-02-13

Do mojego wyjazdu nad brzegi Odry czekałem z duża niecierpliwością, z reszta jak na wszystkie moje wyprawy. Pierwsza zaplanowana nocna zasiadka 25 lipca, odbyła się bardzo pomyślnie. Przy wyborze miejscówki pomaga mi oglądanie brzegów Odry dzięki mapie satelitarnej. Jest to bardzo komfortowe i szybkie przeswietlenie danego odcinka rzeki, które wszystkim szczerze polecam. Przeważnie wybieram miejsca gdzie znajdują się większe wnęki, zaraz za główkami koło piaszczystych łach. Przed samą zasiadka wybieram się na wcześniej zlokalizowanie miejsce, gdzie dzięki widokowi Odry na żywo układa mi się natychmiast plan gdzie będę łowił metodą podwiązki. Całość przeczytacie TUTAJ

Polecamy artykuły

Zestaw na dwójkę z plusem

Opowieści

Zestaw na dwójkę z plusem

Udostępniając w internecie zdjęcia z wielkimi sumami spotykam się z rozmaitymi komentarzami. Poza garstką wyjadaczy w łowieniu wielkich wąsaczy zdjęcia oglądają również amatorzy. Głównie to od nich dostaję masę zapytań sprzętowych.

Piotr Bryling

Jesień nad nizinną rzeką

Opowieści

Jesień nad nizinną rzeką

Minął czas letnich łowów, choć wcale nie upłynął on pod znakiem wszechobecnych niżówek. Częste zmiany pogody, lokalne, obfite opady, wahania temperatury wody i poziomu rzek spowodowały, że ryby bardzo często były zmuszane zmieniać swoje stanowiska, co mocno wpłynęło na ich aktywność. Liczę, że nadchodząca wielki…

Kamil Zaczkiewicz

Kleń, na letnią posuchę

Opowieści

Kleń, na letnią posuchę

Tegoroczny sezon wędkarski jest bardzo dziwny. Najpierw pstrągowe i trociowe eskapady przerywała nam pandemia i zakazy. Następnie bardzo mieszana pogoda pokrzyżowała miłosne igraszki wielu gatunkom ryb.

Wojciech Jabłonowski

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017-2021 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com