nagłówek h1

Miłość do sumów w czasach zarazy

Dziwny czas zapanował teraz na świecie. Niewidzialny wróg zbiera śmiertelne żniwo w całej Europie. W takiej sytuacji musimy unikać skupisk ludzkich i izolować się w miarę możliwości, aby przetrwać najgorszy okres. A jeśli nad wodą nie ma żywego ducha, to wypad nad wodę niekoniecznie musi narazić nas na niebezpieczeństwo.

Dodano: 2020-03-17

Z takiego założenia wyszli Wojtek i Asia Andrzejak oraz Jarosław Radzki, którzy udali się na „sumową kwarantannę” nad brzegi Padu. Opustoszałe brzegi, woda około 12 stopni, cisza, spokój. Aż prosi się o zapolowanie na wąsacza. I udało się dopaść mierzącego 187 cm suma, o zniewalającym wręcz uśmiechu. Gratulujemy łowcom i życzymy zdrowia!

Polecamy artykuły

Marzenie w kropki

Opowieści

Marzenie w kropki

Najpewniej każdy z nas ma jakieś marzenie bądź skryty w głębi cel, który prędzej czy później zamierza zrealizować. W dobie Internetu wędkarze są na to szczególnie podatni, bo zewsząd zalewają ich zdjęcia, artykuły i filmy, w których koledzy po fachu wyciągają niebotyczne ilości bądź rzadkie okazy r…

Wojciech Jabłonowski

Na podbój Europy!

Opowieści

Na podbój Europy!

Jeśli nie możecie doczekać się rozpoczęcia sezonu sumowego w Polsce lub sezon się zakończył, a wy czujecie niedosyt, to idealnym rozwiązaniem tego problemu jest wyprawa na zachód Europy. Trzy główne kierunki wypraw to Francja, Włochy oraz Hiszpania i na nich chciałem się skupić.

Paweł Kabat

Pasiaste przedwiośnie

Opowieści

Pasiaste przedwiośnie

Tak jak otwarcie sezonu można nazwać „nakrapianym” z racji zimowego, pstrągowego szaleństwa, tak wraz ze wzrostem temperatury poszerza się wachlarz aktywnych i atrakcyjnych wędkarsko ryb. Mimo że nadal większość drapieżników ma okres ochronny to zaczynają być aktywne „białe” drapieżniki oraz oko…

Kamil Zaczkiewicz

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017-2020 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com