nagłówek h1

Mikado wyłącznym dystrybutorem haków BKK

Od września bieżącego roku firma Mikado została wyłącznym dystrybutorem haków BKK w Europie Środkowej. 

Dodano: 2018-10-09

Firma Mikado za pośrednictwem swojej strony internetowej poinformowała o poszerzeniu współpracy z firmą BKK (Black King Kong) w ramach której to została wyłącznym dystrybutorem marki w Europie Środkowej. Jak dalej możemy się dowiedzieć: Firma BKK jest liderem haków na rynku chińskim. Istnieje od 1856 r i obecnie jest prowadzona przez 5 pokolenie rodziny, na której czele stoi - pan Zhan.
Haki BKK zdobywają nagrody za design i jakość, zarówno w Chinach, jak i za granicą. „Wszystkie produkty BKK są wyjątkowe. Wkładamy całą naszą wiedzę w przygotowanie każdego haka, który widnieje pod szyldem BKK” – podkreśla Michele Gori, z działu marketingu BKK.

Czytaj również: Black Cat Extreme

Do tej pory kooperacja obydwu przedsiębiorstw opierała się między innymi o takie produkty jak: główki Jigowe JAWS, haki do Method Feeder z przyponami, haki karpiowe i sumowe. 

Polecamy artykuły

Szarpane pstrągi

Opowieści

Szarpane pstrągi

Każdy polski wędkarz interpretuje słowo „szarpak” jednoznacznie. Etymologia tego słowa jasno nam sugeruje i nasuwa niezbyt pozytywne skojarzenia. Niestety, amatorów tej „metody” nad naszymi wodami nie brakuje. Jeśli jednak czytacie ten tekst, by znaleźć sposób, jak wyrwać z wody nakrapian…

Kamil Zaczkiewicz

Najważniejszy jest klimat

Opowieści

Najważniejszy jest klimat

Dobra wyprawa to taka, która pozostawia dobre wspomnienia. Ryby czasem dopisują bardziej, a czasem mniej, jednak to zawsze klimat gra pierwsze skrzypce.

Wojciech Andrzejak

Sumy z płycizny

Opowieści

Sumy z płycizny

Do napisania tego artykułu zmusza mnie odwieczny problem „sumiarzy”, który nieustannie zauważam na portalach społecznościowych, a nawet w realu! Chciałbym, aby ten tekst rozwiał wszelkie wątpliwości związane z łowieniem wąsaczy w płytkiej wodzie. 

Piotr Boufał

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017-2019 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com