nagłówek h1

Marco Turrini znowu na topie!

Marco Turrini swój sezon rozpoczął z ogromnym hukiem! Prócz ostatniego zółtego giganta z Padu zaliczył kolejną niesamowitą noc nad brzegiem tej pięknej rzeki.

Dodano: 2017-04-12

Internet aż wrzał po ostatnim wyniku Marco Turriniego. Przecież nie codziennie łowi się zółtego suma, który przekroczył magiczną liczbę 230cm i wagę prawie 100kg! Jednak Marco nie spoczywa na laurach i podkręcił temperaturę wrzenia. Na ostatniej swojej nocce nad Padem sprowokował do brania jedenaście wąsów! Na jego prywantym profilu umieścił zdjęcia trzech największych ryb z tej nocy, których rozmiary są imponujące. Niestety tak jak w przypadku złowienia "mandarynki" nie zdradził szczegółów połowu. Wiemy natomiast, że temperatura wody tej nocy miała 14 stopni, co napewno pozytywnie wpłynęło na żerowanie ryb. Postaramy się specjalnie dla Was dowiedzieć się o szczegóły z tych dwóch, niesamowitych nocy nad brzegiem fiume Po!

Polecamy artykuły

Zestaw na dwójkę z plusem

Opowieści

Zestaw na dwójkę z plusem

Udostępniając w internecie zdjęcia z wielkimi sumami spotykam się z rozmaitymi komentarzami. Poza garstką wyjadaczy w łowieniu wielkich wąsaczy zdjęcia oglądają również amatorzy. Głównie to od nich dostaję masę zapytań sprzętowych.

Piotr Bryling

Jesień nad nizinną rzeką

Opowieści

Jesień nad nizinną rzeką

Minął czas letnich łowów, choć wcale nie upłynął on pod znakiem wszechobecnych niżówek. Częste zmiany pogody, lokalne, obfite opady, wahania temperatury wody i poziomu rzek spowodowały, że ryby bardzo często były zmuszane zmieniać swoje stanowiska, co mocno wpłynęło na ich aktywność. Liczę, że nadchodząca wielki…

Kamil Zaczkiewicz

Kleń, na letnią posuchę

Opowieści

Kleń, na letnią posuchę

Tegoroczny sezon wędkarski jest bardzo dziwny. Najpierw pstrągowe i trociowe eskapady przerywała nam pandemia i zakazy. Następnie bardzo mieszana pogoda pokrzyżowała miłosne igraszki wielu gatunkom ryb.

Wojciech Jabłonowski

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017-2021 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com