nagłówek h1

Marco Turrini i dwa potwory z fiume Po

Na profilu prywatnym Marco Turinniego pojawił się nowy wpis o niesamowitym połowie!

Dodano: 2017-05-24

Znany Włoski sumiarz i tester firmy TAFFI-TACKLE na swoim prywatnym profilu opublikował ostatni połów. Zdjęcia robią niesamowite wrażenie i oddają wielkość tych wspaniałych ryb. Parkę udało się złowić metodą verticalną, którą Marco szlifuje już od wielu sezonów. W jednym z filmów, które opublikowaliśmy na portalu możecie zobaczyć jeden z zestawów do łowienia aktywnego za pomocą kuli Fireball przy użyciu materiału przyponowego typu mono. Niestety nie znamy wielkości złowionych byków - napewno przekroczyły ponad 240cm!

Polecamy artykuły

Ni to mucha, ni to spinning, czyli pstrąg na jigi

Opowieści

Ni to mucha, ni to spinning, czyli pstrąg na jigi

Różne, często wydawać by się mogło zupełnie odmienne techniki wędkarskiego rzemiosła, mocno się przenikają. Ma to miejsce zwłaszcza w przypadku metod, którymi kusimy te same gatunki. Dziś, z racji rozpoczęcia sezonu na pstrągi, poruszę temat właśnie ich, jednak w sposób nieco odmienny niż zazwyczaj.

Kamil Zaczkiewicz

Wybierz swój motyw

Opowieści

Wybierz swój motyw

Czym chcesz fotografować, aparatem z matrycą 12 mln czy 42 mln pikseli? A może wolisz filmować w 4K i w roli zdjęć wystąpią stopklatki? A może z drona lub czymś na bazie Androida, w podczerwieni czy fotopułapką? Technika lśni swoim przepychem na sklepowych półkach, a ty musisz tylko wybrać.

Waldemar Ptak

Wywiad z Peterem Merkelem

Wywiad

Wywiad z Peterem Merkelem

Peter Merkel to jeden z najbardziej rozpoznawalnych łowców sumów w Europe, który ponad 12 lat współtworzy markę Black Cat, a do tego pracuje jako przewodnik wędkarski, nagrywa filmy i publikuje artykuły. Jak zaczęła się jego przygoda z wąsaczami oraz jak wygląda tworzenie sprzętu wędkarskiego? Zapr…

Jakub Dłubak

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017-2020 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com