nagłówek h1

Marco Turrini i dwa potwory z fiume Po

Na profilu prywatnym Marco Turinniego pojawił się nowy wpis o niesamowitym połowie!

Dodano: 2017-05-24

Znany Włoski sumiarz i tester firmy TAFFI-TACKLE na swoim prywatnym profilu opublikował ostatni połów. Zdjęcia robią niesamowite wrażenie i oddają wielkość tych wspaniałych ryb. Parkę udało się złowić metodą verticalną, którą Marco szlifuje już od wielu sezonów. W jednym z filmów, które opublikowaliśmy na portalu możecie zobaczyć jeden z zestawów do łowienia aktywnego za pomocą kuli Fireball przy użyciu materiału przyponowego typu mono. Niestety nie znamy wielkości złowionych byków - napewno przekroczyły ponad 240cm!

Polecamy artykuły

Sekrety połowu sumów

Opowieści

Sekrety połowu sumów

Na przestrzeni ostatnich kilku lat żadna z europejskich wód nie zrobiła tak wielkiej furory jak Pad. Każdy, na którego celowniku znajduje się właśnie ta rzeka, w tym artykule znajdzie kilka bardzo pomocnych wskazówek, które pozwolą na odpowiednie przygotowanie do łowienia w tej rzece. 

Benjamin Gründer

Upalne lato

Opowieści

Upalne lato

Każda ze zmiennych pogodowych ma olbrzymi wpływ na zajmowane stanowiska, aktywność czy żerowanie sumów. Jak sobie poradzić w upalne lato? 

Piotr Bryling

To prawda – staje okoniem

Opowieści

To prawda – staje okoniem

Wyskakujące rybki, grzebienie (niczym rekiny) przecinające powierzchnie i hałas spowodowany intensywnym żerowaniem sprawiają, że nasze serce bije mocniej, a ręce drżą i się pocą. Co zrobić, aby je przechytrzyć? 

Wojciech Jabłonowski

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017-2019 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com