nagłówek h1

Marco Turrini i dwa potwory z fiume Po

Na profilu prywatnym Marco Turinniego pojawił się nowy wpis o niesamowitym połowie!

Dodano: 2017-05-24

Znany Włoski sumiarz i tester firmy TAFFI-TACKLE na swoim prywatnym profilu opublikował ostatni połów. Zdjęcia robią niesamowite wrażenie i oddają wielkość tych wspaniałych ryb. Parkę udało się złowić metodą verticalną, którą Marco szlifuje już od wielu sezonów. W jednym z filmów, które opublikowaliśmy na portalu możecie zobaczyć jeden z zestawów do łowienia aktywnego za pomocą kuli Fireball przy użyciu materiału przyponowego typu mono. Niestety nie znamy wielkości złowionych byków - napewno przekroczyły ponad 240cm!

Polecamy artykuły

Zestaw na dwójkę z plusem

Opowieści

Zestaw na dwójkę z plusem

Udostępniając w internecie zdjęcia z wielkimi sumami spotykam się z rozmaitymi komentarzami. Poza garstką wyjadaczy w łowieniu wielkich wąsaczy zdjęcia oglądają również amatorzy. Głównie to od nich dostaję masę zapytań sprzętowych.

Piotr Bryling

Jesień nad nizinną rzeką

Opowieści

Jesień nad nizinną rzeką

Minął czas letnich łowów, choć wcale nie upłynął on pod znakiem wszechobecnych niżówek. Częste zmiany pogody, lokalne, obfite opady, wahania temperatury wody i poziomu rzek spowodowały, że ryby bardzo często były zmuszane zmieniać swoje stanowiska, co mocno wpłynęło na ich aktywność. Liczę, że nadchodząca wielki…

Kamil Zaczkiewicz

Kleń, na letnią posuchę

Opowieści

Kleń, na letnią posuchę

Tegoroczny sezon wędkarski jest bardzo dziwny. Najpierw pstrągowe i trociowe eskapady przerywała nam pandemia i zakazy. Następnie bardzo mieszana pogoda pokrzyżowała miłosne igraszki wielu gatunkom ryb.

Wojciech Jabłonowski

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017-2021 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com