nagłówek h1

MADCAT otrzymał nagrodę na targach Efttex 2019!

W kategorii „Najlepsza Przynęta Twarda” wygrała przynęta MADCAT Propeller Teaser natomiast Quick 10 otrzymał nominację w kategorii „Best Reel”, czyli do tytułu najlepszego kołowrotka.  

Dodano: 2019-06-19

MADCAT A-STATIC Propeller Teaser to przynęta, która idealnie prowokuje do brania agresywne sumy. Wykonana jest w koncepcie A-STATIC, czyli gumowana, aby zminimalizować pole elektryczne, płoszące sumy. Przynęta z serii Clonk Teaser posiada korpus z czterema skrzydłami, które szybko się obracają, nawet przy małej prędkości. Sprawdzi się szczególnie na wodach o małej presji wędkarskiej oraz w czasie wysokiej agresji pokarmowej sumów.

Galeria zdjęć

Polecamy artykuły

Życie wśród sumów

Wywiad

Życie wśród sumów

Rozmowa z Józefem Pojedyńcem, przewodnikiem wędkarskim i twórcą sumowych woblerów. Józef jest wspaniałym sumiarzem oraz twórcą cenionych w sumowych kręgach woblerów. Na naszym polskim podwórku jego nazwisko kojarzy chyba każdy sumiarz.

Karolina Błaszczak

Szwecja - mekka drapieżnika

Opowieści

Szwecja - mekka drapieżnika

Szwecja - piękny, zielony i jeszcze trochę dziki kraj, do którego codziennie zmierzają rzesze wędkarzy z całej Europy. To fenomenem na mapie większości europejskich krajów pod względem ilości jezior i wód przybrzeżnych, gdzie można z powodzeniem uganiać się za drapieżnikami.

Wojciech Szary

Odrzański sen

Opowieści

Odrzański sen

Są takie chwile w życiu każdego wędkarza, które pamięta do końca swego życia. Często takie momenty są poprzedzone jakimś dodatkowym zamysłem, wędkarską intuicją, czymś, co w głębi serducha mówi mu, że dzisiejszy wypad będzie ponadczasowy.

Piotr Boufał

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017-2019 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com