nagłówek h1

MADCAT otrzymał nagrodę na targach Efttex 2019!

W kategorii „Najlepsza Przynęta Twarda” wygrała przynęta MADCAT Propeller Teaser natomiast Quick 10 otrzymał nominację w kategorii „Best Reel”, czyli do tytułu najlepszego kołowrotka.  

Dodano: 2019-06-19

MADCAT A-STATIC Propeller Teaser to przynęta, która idealnie prowokuje do brania agresywne sumy. Wykonana jest w koncepcie A-STATIC, czyli gumowana, aby zminimalizować pole elektryczne, płoszące sumy. Przynęta z serii Clonk Teaser posiada korpus z czterema skrzydłami, które szybko się obracają, nawet przy małej prędkości. Sprawdzi się szczególnie na wodach o małej presji wędkarskiej oraz w czasie wysokiej agresji pokarmowej sumów.

Galeria zdjęć

Polecamy artykuły

Sekrety połowu sumów

Opowieści

Sekrety połowu sumów

Na przestrzeni ostatnich kilku lat żadna z europejskich wód nie zrobiła tak wielkiej furory jak Pad. Każdy, na którego celowniku znajduje się właśnie ta rzeka, w tym artykule znajdzie kilka bardzo pomocnych wskazówek, które pozwolą na odpowiednie przygotowanie do łowienia w tej rzece. 

Benjamin Gründer

Upalne lato

Opowieści

Upalne lato

Każda ze zmiennych pogodowych ma olbrzymi wpływ na zajmowane stanowiska, aktywność czy żerowanie sumów. Jak sobie poradzić w upalne lato? 

Piotr Bryling

To prawda – staje okoniem

Opowieści

To prawda – staje okoniem

Wyskakujące rybki, grzebienie (niczym rekiny) przecinające powierzchnie i hałas spowodowany intensywnym żerowaniem sprawiają, że nasze serce bije mocniej, a ręce drżą i się pocą. Co zrobić, aby je przechytrzyć? 

Wojciech Jabłonowski

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017-2019 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com