nagłówek h1

Łowienie sumów spinnigiem za dnia - nowy film

Spinning sumowy to niewątpliwie ciężki kawałek chleba. Nie ma co się oszukiwać. Złowienie suma ciężką armatą w ręku dopaloną betoniarką oraz przynętami często przekraczającymi 100gr może utrunić sprawę.

Dodano: 2017-05-12

Ale są wędkarze, którzy spinning sumowy czczą jak Bóstwo i każdy kontakt z rybą jest na wagę złota. W Polsce ludzi świadomie łowiących wąsacze można policzyć na palcach jednej ręki. Niezwykle popularne stało się łowienie metodą dryfu przy użyciu destrukcyjnego dla wód kwoka, oraz metod stacjonarnych. Oczywiście zdarzają się wariaty, którzy nie chwalą się swoimi zdobyczami, a jedyne miejsce w którym można ich zobaczyć to oberwana burta po zmroku z płytko chodzącym woblerem oraz latarką na czole. To ludzie bardzo cierpliwi, znający rzekę jak własną rękę. Potrafią czytać rzekę jak najlepszą, przygodową książkę. Mega doświadczone jednostki. A co ze spinnigniem za dnia? Przecież sumy wychodzą na żer również w dzien. Ba! Śmiało można rzec, że 99% złowionych sumów w Polsce jest własnie łowina w pełnym słońcu. Wiemy, że pośród Was są ludzie kochający wędkarstwo spinningowe. A materiał, który prezentujemy jest czymś magicznym. Marka Uni Cat stworzyła spinningowe arcydzieło filmowe. Pokazuje nie tylko nowości sprzętowe, ale piękno natury oraz całego, spinningowe klimatu nad rzeką w dzień. Film znajdziecie TUTAJ

Polecamy artykuły

Zestaw na dwójkę z plusem

Opowieści

Zestaw na dwójkę z plusem

Udostępniając w internecie zdjęcia z wielkimi sumami spotykam się z rozmaitymi komentarzami. Poza garstką wyjadaczy w łowieniu wielkich wąsaczy zdjęcia oglądają również amatorzy. Głównie to od nich dostaję masę zapytań sprzętowych.

Piotr Bryling

Jesień nad nizinną rzeką

Opowieści

Jesień nad nizinną rzeką

Minął czas letnich łowów, choć wcale nie upłynął on pod znakiem wszechobecnych niżówek. Częste zmiany pogody, lokalne, obfite opady, wahania temperatury wody i poziomu rzek spowodowały, że ryby bardzo często były zmuszane zmieniać swoje stanowiska, co mocno wpłynęło na ich aktywność. Liczę, że nadchodząca wielki…

Kamil Zaczkiewicz

Kleń, na letnią posuchę

Opowieści

Kleń, na letnią posuchę

Tegoroczny sezon wędkarski jest bardzo dziwny. Najpierw pstrągowe i trociowe eskapady przerywała nam pandemia i zakazy. Następnie bardzo mieszana pogoda pokrzyżowała miłosne igraszki wielu gatunkom ryb.

Wojciech Jabłonowski

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017-2021 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com