nagłówek h1

Latarka czołowa Black Cat Headlamp

 Latarka czołowa to obowiązkowy element wyposażenia podczas nocnych sumowych zasiadek. Firma Black Cat w swojej ofercie posiada bardzo jasną latarkę czołową LED z zasięgiem do 100 metrów.

Dodano: 2019-09-06

Jest lekka i kompaktowa a zarazem posiada wydajność świetlną 150 lumenów. Jest komfortowa w użyciu dzięki niskiej wadze (48 g). Posiada regulowane paski i jest odporna na pot. Znajdziecie w niej 4 tryby pracy, dostępne funkcje to: biały mocny, biały przyciemniony, czerwony i SOS. Wodoodporność zgodna z normą IPX6. 

Czytaj również: Hol grubego suma

Polecamy artykuły

Sekrety połowu sumów

Opowieści

Sekrety połowu sumów

Na przestrzeni ostatnich kilku lat żadna z europejskich wód nie zrobiła tak wielkiej furory jak Pad. Każdy, na którego celowniku znajduje się właśnie ta rzeka, w tym artykule znajdzie kilka bardzo pomocnych wskazówek, które pozwolą na odpowiednie przygotowanie do łowienia w tej rzece. 

Benjamin Gründer

Upalne lato

Opowieści

Upalne lato

Każda ze zmiennych pogodowych ma olbrzymi wpływ na zajmowane stanowiska, aktywność czy żerowanie sumów. Jak sobie poradzić w upalne lato? 

Piotr Bryling

To prawda – staje okoniem

Opowieści

To prawda – staje okoniem

Wyskakujące rybki, grzebienie (niczym rekiny) przecinające powierzchnie i hałas spowodowany intensywnym żerowaniem sprawiają, że nasze serce bije mocniej, a ręce drżą i się pocą. Co zrobić, aby je przechytrzyć? 

Wojciech Jabłonowski

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017-2019 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com