nagłówek h1

Latarka czołowa Black Cat Headlamp

 Latarka czołowa to obowiązkowy element wyposażenia podczas nocnych sumowych zasiadek. Firma Black Cat w swojej ofercie posiada bardzo jasną latarkę czołową LED z zasięgiem do 100 metrów.

Dodano: 2019-09-06

Jest lekka i kompaktowa a zarazem posiada wydajność świetlną 150 lumenów. Jest komfortowa w użyciu dzięki niskiej wadze (48 g). Posiada regulowane paski i jest odporna na pot. Znajdziecie w niej 4 tryby pracy, dostępne funkcje to: biały mocny, biały przyciemniony, czerwony i SOS. Wodoodporność zgodna z normą IPX6. 

Czytaj również: Hol grubego suma

Polecamy artykuły

Życie wśród sumów

Wywiad

Życie wśród sumów

Rozmowa z Józefem Pojedyńcem, przewodnikiem wędkarskim i twórcą sumowych woblerów. Józef jest wspaniałym sumiarzem oraz twórcą cenionych w sumowych kręgach woblerów. Na naszym polskim podwórku jego nazwisko kojarzy chyba każdy sumiarz.

Karolina Błaszczak

Szwecja - mekka drapieżnika

Opowieści

Szwecja - mekka drapieżnika

Szwecja - piękny, zielony i jeszcze trochę dziki kraj, do którego codziennie zmierzają rzesze wędkarzy z całej Europy. To fenomenem na mapie większości europejskich krajów pod względem ilości jezior i wód przybrzeżnych, gdzie można z powodzeniem uganiać się za drapieżnikami.

Wojciech Szary

Odrzański sen

Opowieści

Odrzański sen

Są takie chwile w życiu każdego wędkarza, które pamięta do końca swego życia. Często takie momenty są poprzedzone jakimś dodatkowym zamysłem, wędkarską intuicją, czymś, co w głębi serducha mówi mu, że dzisiejszy wypad będzie ponadczasowy.

Piotr Boufał

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017-2019 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com