nagłówek h1

Latarka czołowa Black Cat Headlamp

 Latarka czołowa to obowiązkowy element wyposażenia podczas nocnych sumowych zasiadek. Firma Black Cat w swojej ofercie posiada bardzo jasną latarkę czołową LED z zasięgiem do 100 metrów.

Dodano: 2019-09-06

Jest lekka i kompaktowa a zarazem posiada wydajność świetlną 150 lumenów. Jest komfortowa w użyciu dzięki niskiej wadze (48 g). Posiada regulowane paski i jest odporna na pot. Znajdziecie w niej 4 tryby pracy, dostępne funkcje to: biały mocny, biały przyciemniony, czerwony i SOS. Wodoodporność zgodna z normą IPX6. 

Czytaj również: Hol grubego suma

Polecamy artykuły

Szczupakowe chwyty

Opowieści

Szczupakowe chwyty

Miniona niedawno majówka, to dla wielu wędkarzy początek spiningowego sezonu. Ci, którzy zaczęli łowy już na samym początku roku, również wypatrują tej daty z uwagi na zakończenie okresu ochronnego na szczupaki i bolenie. Jeden i drugi gatunek posiada rzeszę zwolenników, żeby nie powiedzieć, fan&oa…

Kamil Zaczkiewicz

Obalamy sumowe mity

Opowieści

Obalamy sumowe mity

Będzie to dość niecodzienny tekst, który dotyczył będzie obalenia wielu książkowych i internetowych mitów i legend, które dotyczą bezpośrednio sumowej natury.

Piotr Boufał

Współczesne rękodzieło

Opowieści

Współczesne rękodzieło

Wędkarstwo od dawien dawna związane jest z ręcznymi robótkami. Wszyscy lubimy improwizować i ulepszać nasz sprzęt, testować nowości i próbować nowych rozwiązań.

Wojciech Jabłonowski

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017-2020 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com