nagłówek h1

Latarka czołowa Black Cat Headlamp

 Latarka czołowa to obowiązkowy element wyposażenia podczas nocnych sumowych zasiadek. Firma Black Cat w swojej ofercie posiada bardzo jasną latarkę czołową LED z zasięgiem do 100 metrów.

Dodano: 2019-09-06

Jest lekka i kompaktowa a zarazem posiada wydajność świetlną 150 lumenów. Jest komfortowa w użyciu dzięki niskiej wadze (48 g). Posiada regulowane paski i jest odporna na pot. Znajdziecie w niej 4 tryby pracy, dostępne funkcje to: biały mocny, biały przyciemniony, czerwony i SOS. Wodoodporność zgodna z normą IPX6. 

Czytaj również: Hol grubego suma

Polecamy artykuły

Zestaw na dwójkę z plusem

Opowieści

Zestaw na dwójkę z plusem

Udostępniając w internecie zdjęcia z wielkimi sumami spotykam się z rozmaitymi komentarzami. Poza garstką wyjadaczy w łowieniu wielkich wąsaczy zdjęcia oglądają również amatorzy. Głównie to od nich dostaję masę zapytań sprzętowych.

Piotr Bryling

Jesień nad nizinną rzeką

Opowieści

Jesień nad nizinną rzeką

Minął czas letnich łowów, choć wcale nie upłynął on pod znakiem wszechobecnych niżówek. Częste zmiany pogody, lokalne, obfite opady, wahania temperatury wody i poziomu rzek spowodowały, że ryby bardzo często były zmuszane zmieniać swoje stanowiska, co mocno wpłynęło na ich aktywność. Liczę, że nadchodząca wielki…

Kamil Zaczkiewicz

Kleń, na letnią posuchę

Opowieści

Kleń, na letnią posuchę

Tegoroczny sezon wędkarski jest bardzo dziwny. Najpierw pstrągowe i trociowe eskapady przerywała nam pandemia i zakazy. Następnie bardzo mieszana pogoda pokrzyżowała miłosne igraszki wielu gatunkom ryb.

Wojciech Jabłonowski

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017-2021 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com