nagłówek h1

Konsekwencja kluczem do sukcesu!

Trwający sezon sumowy nie rozpieszcza miłośników "wąsów". Kapryśna aura, wahania temperatury oraz stanu wód, nie stworzyły zbyt korzystnych warunków do połowu. Sukces jednak wykuwa się w trudzie, czego doskonały przykład dał ostatnio Kamil Ungrat z "Catfish Family".

Dodano: 2020-08-06

Krótkie, nawet trwające jedną noc, zasiadki, zawsze są lepsze, niż żadne. To, pozornie banalne stwierdzenie, okazuje się jednak kluczem do sukcesu. Upór, konsekwencja, dopasowanie taktyki i konstrukcji zestawu końcowego, zaowocowały pięknym sumem. Smaczku całej tej historii dodaje fakt, że łowca mógł liczyć na pomoc jedynie swojej ukochanej, która wzorowo wywiązała się z niełatwego zadania, jakim jest objęcie stanowiska przy rumplu silnika. Nocny hol w szybko płynącej wodzie, to zadanie wymagające doskonałej synchronizacji. Gratulujemy!

 

Polecamy artykuły

Zestaw na dwójkę z plusem

Opowieści

Zestaw na dwójkę z plusem

Udostępniając w internecie zdjęcia z wielkimi sumami spotykam się z rozmaitymi komentarzami. Poza garstką wyjadaczy w łowieniu wielkich wąsaczy zdjęcia oglądają również amatorzy. Głównie to od nich dostaję masę zapytań sprzętowych.

Piotr Bryling

Jesień nad nizinną rzeką

Opowieści

Jesień nad nizinną rzeką

Minął czas letnich łowów, choć wcale nie upłynął on pod znakiem wszechobecnych niżówek. Częste zmiany pogody, lokalne, obfite opady, wahania temperatury wody i poziomu rzek spowodowały, że ryby bardzo często były zmuszane zmieniać swoje stanowiska, co mocno wpłynęło na ich aktywność. Liczę, że nadchodząca wielki…

Kamil Zaczkiewicz

Kleń, na letnią posuchę

Opowieści

Kleń, na letnią posuchę

Tegoroczny sezon wędkarski jest bardzo dziwny. Najpierw pstrągowe i trociowe eskapady przerywała nam pandemia i zakazy. Następnie bardzo mieszana pogoda pokrzyżowała miłosne igraszki wielu gatunkom ryb.

Wojciech Jabłonowski

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017-2020 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com