nagłówek h1

Kolejny sukces naszego autora !

Współpracujący z naszym magazynem redaktorzy, to wędkarze - praktycy, którzy nie przestają doskonalić swojego wędkarskiego warsztatu, by móc ciągle dzielić się z Wami swoją wiedzą, doświadczeniem i pięknymi zdjęciami znad wody.

Dodano: 2020-08-12

Nasz autor, Kamil Zaczkiewicz, który na łamach naszego pisma dzieli się z Wami swoją wiedzą z zakresu spiningu, pochwalił się niedawno nowym rekordem życiowym w szczupaku. Ryba mierzyła 118 cm, co przy świetnej kondycji, dało wręcz imponujący efekt. Warto wspomnieć, że w poprzednim artykule, zatytułowanym "Szczupakowe chwyty", Kamil przybliżył Wam zasady bezpiecznego, zarówno dla ryby, jak i wędkarza, podbierania ryb ręką. Z tego, co wiemy, ten okaz również został podebrany chwytem pod pokrywę skrzelową. Po krótkiej sesji fotograficznej, ryba wróciła do wody. Wierzymy, że kolejne spotkanie z tym okazem nastąpi po przekroczeniu przez nią magicznej granicy 120 cm!

Polecamy artykuły

Zestaw na dwójkę z plusem

Opowieści

Zestaw na dwójkę z plusem

Udostępniając w internecie zdjęcia z wielkimi sumami spotykam się z rozmaitymi komentarzami. Poza garstką wyjadaczy w łowieniu wielkich wąsaczy zdjęcia oglądają również amatorzy. Głównie to od nich dostaję masę zapytań sprzętowych.

Piotr Bryling

Jesień nad nizinną rzeką

Opowieści

Jesień nad nizinną rzeką

Minął czas letnich łowów, choć wcale nie upłynął on pod znakiem wszechobecnych niżówek. Częste zmiany pogody, lokalne, obfite opady, wahania temperatury wody i poziomu rzek spowodowały, że ryby bardzo często były zmuszane zmieniać swoje stanowiska, co mocno wpłynęło na ich aktywność. Liczę, że nadchodząca wielki…

Kamil Zaczkiewicz

Kleń, na letnią posuchę

Opowieści

Kleń, na letnią posuchę

Tegoroczny sezon wędkarski jest bardzo dziwny. Najpierw pstrągowe i trociowe eskapady przerywała nam pandemia i zakazy. Następnie bardzo mieszana pogoda pokrzyżowała miłosne igraszki wielu gatunkom ryb.

Wojciech Jabłonowski

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017-2020 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com