nagłówek h1

Kolejny gigant złowiony w wodach szczecińskiej Odry

 Wielokrotnie w tym roku wspominaliśmy Wam o ogromnych rybach łowionych w szczecińskich wodach Odry. Tym razem zobaczcie kolejnego gigatna !

Dodano: 2020-09-23

 Łowiska z dużymi rybami, są tłumnie odwiedzane przez wędkarzy. Duża presja i równie duże, stare, ostrożne ryby, dają naprawdę wybuchową mieszankę. W łowiskach, w których ryby widziały już wszystko, naprawdę trudno jest, zejść z łowiska z tarczą, a więc z rybą na macie. Doświadczenie wędkarzy, znajomość łowiska i tricki kuszenia sumów owocują takimi gigantami, jak ten poniżej, złowiony przez Marka Gackowskiego z Mikado Fishing Team.

 

Polecamy artykuły

Zestaw na dwójkę z plusem

Opowieści

Zestaw na dwójkę z plusem

Udostępniając w internecie zdjęcia z wielkimi sumami spotykam się z rozmaitymi komentarzami. Poza garstką wyjadaczy w łowieniu wielkich wąsaczy zdjęcia oglądają również amatorzy. Głównie to od nich dostaję masę zapytań sprzętowych.

Piotr Bryling

Jesień nad nizinną rzeką

Opowieści

Jesień nad nizinną rzeką

Minął czas letnich łowów, choć wcale nie upłynął on pod znakiem wszechobecnych niżówek. Częste zmiany pogody, lokalne, obfite opady, wahania temperatury wody i poziomu rzek spowodowały, że ryby bardzo często były zmuszane zmieniać swoje stanowiska, co mocno wpłynęło na ich aktywność. Liczę, że nadchodząca wielki…

Kamil Zaczkiewicz

Kleń, na letnią posuchę

Opowieści

Kleń, na letnią posuchę

Tegoroczny sezon wędkarski jest bardzo dziwny. Najpierw pstrągowe i trociowe eskapady przerywała nam pandemia i zakazy. Następnie bardzo mieszana pogoda pokrzyżowała miłosne igraszki wielu gatunkom ryb.

Wojciech Jabłonowski

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017-2021 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com