nagłówek h1

Kolejna imitacja raka od Westina

Raki powszechnie występują w naszych łowiskach. Co za tym idzie, ryb, które gustują w tych skorupiakach, jest cały wachlarz. Sandacze, sumy, a także szczupaki wręcz je uwielbiają. W czasie wylinki, okonie wręcz się nimi opychają. Nie dziwne więc, że producenci sprzętu wędkarskiego, mają w swojej ofercie imitacje tych wodnych skorupiaków.

Dodano: 2020-09-03

Nie tak dawno prezentowaliśmy Wam nowość od Westina. CreCraw Creaturebait, to wierna imitacja raków. Nie tak dawno, firma Westin zaprezentowała kolejną wariację tego wabika. RingCraw, to 9 cm żebrowanego korpusu z miękkiego silikonu, aromatyzowanego anyżem. Zwieńczeniem są podwójne, "twisterowe" szczypce, zakończone niewielkimi kopytkami, dla nadania im intensywnej pracy. A to wszystko w bardzo atrakcyjnych dla ryb kolorach.

Czytaj również: Na sumy ze spiningiem

Polecamy artykuły

Zestaw na dwójkę z plusem

Opowieści

Zestaw na dwójkę z plusem

Udostępniając w internecie zdjęcia z wielkimi sumami spotykam się z rozmaitymi komentarzami. Poza garstką wyjadaczy w łowieniu wielkich wąsaczy zdjęcia oglądają również amatorzy. Głównie to od nich dostaję masę zapytań sprzętowych.

Piotr Bryling

Jesień nad nizinną rzeką

Opowieści

Jesień nad nizinną rzeką

Minął czas letnich łowów, choć wcale nie upłynął on pod znakiem wszechobecnych niżówek. Częste zmiany pogody, lokalne, obfite opady, wahania temperatury wody i poziomu rzek spowodowały, że ryby bardzo często były zmuszane zmieniać swoje stanowiska, co mocno wpłynęło na ich aktywność. Liczę, że nadchodząca wielki…

Kamil Zaczkiewicz

Kleń, na letnią posuchę

Opowieści

Kleń, na letnią posuchę

Tegoroczny sezon wędkarski jest bardzo dziwny. Najpierw pstrągowe i trociowe eskapady przerywała nam pandemia i zakazy. Następnie bardzo mieszana pogoda pokrzyżowała miłosne igraszki wielu gatunkom ryb.

Wojciech Jabłonowski

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017-2020 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com