nagłówek h1

Kiler na klenie i pstrągi

Smużaki to jedne ze skuteczniejszych przynęt na klenie. W ofercie Savage Gear znajdziecie 3D Cicada, która powstała poprzez skanowanie 3D prawdziwiej cykady.  

Dodano: 2019-09-03

Czytaj również: Klenie z czystej wody

Przynęta ta posiada wysoki poziom detali oraz realistyczny kształt. Sprawdza się przy łowieniu pstrągów, okoni, kleni a nawet bassów. Smużak posiada powierzchnią pracę, przy czym mocno chlupocze i pełza. Podczas zwijania idealnie imituje owada, który wpadł do wody. Wabik posiada korpus z ABS oraz półsztywne skrzydła z PCV. Całość uzupełniona jest mega ostrymi i wytrzymałymi kotwicami.

 

Polecamy artykuły

Życie wśród sumów

Wywiad

Życie wśród sumów

Rozmowa z Józefem Pojedyńcem, przewodnikiem wędkarskim i twórcą sumowych woblerów. Józef jest wspaniałym sumiarzem oraz twórcą cenionych w sumowych kręgach woblerów. Na naszym polskim podwórku jego nazwisko kojarzy chyba każdy sumiarz.

Karolina Błaszczak

Szwecja - mekka drapieżnika

Opowieści

Szwecja - mekka drapieżnika

Szwecja - piękny, zielony i jeszcze trochę dziki kraj, do którego codziennie zmierzają rzesze wędkarzy z całej Europy. To fenomenem na mapie większości europejskich krajów pod względem ilości jezior i wód przybrzeżnych, gdzie można z powodzeniem uganiać się za drapieżnikami.

Wojciech Szary

Odrzański sen

Opowieści

Odrzański sen

Są takie chwile w życiu każdego wędkarza, które pamięta do końca swego życia. Często takie momenty są poprzedzone jakimś dodatkowym zamysłem, wędkarską intuicją, czymś, co w głębi serducha mówi mu, że dzisiejszy wypad będzie ponadczasowy.

Piotr Boufał

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017-2019 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com