nagłówek h1

Kiler na klenie i pstrągi

Smużaki to jedne ze skuteczniejszych przynęt na klenie. W ofercie Savage Gear znajdziecie 3D Cicada, która powstała poprzez skanowanie 3D prawdziwiej cykady.  

Dodano: 2019-09-03

Czytaj również: Klenie z czystej wody

Przynęta ta posiada wysoki poziom detali oraz realistyczny kształt. Sprawdza się przy łowieniu pstrągów, okoni, kleni a nawet bassów. Smużak posiada powierzchnią pracę, przy czym mocno chlupocze i pełza. Podczas zwijania idealnie imituje owada, który wpadł do wody. Wabik posiada korpus z ABS oraz półsztywne skrzydła z PCV. Całość uzupełniona jest mega ostrymi i wytrzymałymi kotwicami.

 

Polecamy artykuły

Sekrety połowu sumów

Opowieści

Sekrety połowu sumów

Na przestrzeni ostatnich kilku lat żadna z europejskich wód nie zrobiła tak wielkiej furory jak Pad. Każdy, na którego celowniku znajduje się właśnie ta rzeka, w tym artykule znajdzie kilka bardzo pomocnych wskazówek, które pozwolą na odpowiednie przygotowanie do łowienia w tej rzece. 

Benjamin Gründer

Upalne lato

Opowieści

Upalne lato

Każda ze zmiennych pogodowych ma olbrzymi wpływ na zajmowane stanowiska, aktywność czy żerowanie sumów. Jak sobie poradzić w upalne lato? 

Piotr Bryling

To prawda – staje okoniem

Opowieści

To prawda – staje okoniem

Wyskakujące rybki, grzebienie (niczym rekiny) przecinające powierzchnie i hałas spowodowany intensywnym żerowaniem sprawiają, że nasze serce bije mocniej, a ręce drżą i się pocą. Co zrobić, aby je przechytrzyć? 

Wojciech Jabłonowski

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017-2019 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com