nagłówek h1

Kiler na klenie i pstrągi

Smużaki to jedne ze skuteczniejszych przynęt na klenie. W ofercie Savage Gear znajdziecie 3D Cicada, która powstała poprzez skanowanie 3D prawdziwiej cykady.  

Dodano: 2019-09-03

Czytaj również: Klenie z czystej wody

Przynęta ta posiada wysoki poziom detali oraz realistyczny kształt. Sprawdza się przy łowieniu pstrągów, okoni, kleni a nawet bassów. Smużak posiada powierzchnią pracę, przy czym mocno chlupocze i pełza. Podczas zwijania idealnie imituje owada, który wpadł do wody. Wabik posiada korpus z ABS oraz półsztywne skrzydła z PCV. Całość uzupełniona jest mega ostrymi i wytrzymałymi kotwicami.

 

Polecamy artykuły

Szczupakowe chwyty

Opowieści

Szczupakowe chwyty

Miniona niedawno majówka, to dla wielu wędkarzy początek spiningowego sezonu. Ci, którzy zaczęli łowy już na samym początku roku, również wypatrują tej daty z uwagi na zakończenie okresu ochronnego na szczupaki i bolenie. Jeden i drugi gatunek posiada rzeszę zwolenników, żeby nie powiedzieć, fan&oa…

Kamil Zaczkiewicz

Obalamy sumowe mity

Opowieści

Obalamy sumowe mity

Będzie to dość niecodzienny tekst, który dotyczył będzie obalenia wielu książkowych i internetowych mitów i legend, które dotyczą bezpośrednio sumowej natury.

Piotr Boufał

Współczesne rękodzieło

Opowieści

Współczesne rękodzieło

Wędkarstwo od dawien dawna związane jest z ręcznymi robótkami. Wszyscy lubimy improwizować i ulepszać nasz sprzęt, testować nowości i próbować nowych rozwiązań.

Wojciech Jabłonowski

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017-2020 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com