nagłówek h1

Karolina i mętnookie wampiry

Gdyby spytać spiningistów na co polują, to większość pewnie odpowie „szczupak”, czasem „okoń. Jednak są i tacy, który zakochali się w „mętnookich”. 

Dodano: 2018-08-08

Jesteście ciekawi całego artykułu, który przygotowała dla Was Karolina? Zapraszamy do najnowszego numeru e-magazynu Świat Suma 3/2018, który jest dostępny w naszej aplikacji WYDAWNICTWO AS PRO MEDIA. 


POBIERZ APLIKACJĘ MOBILNĄ NA SWÓJ TELEFON
Aplikacja Android - >>>
TUTAJ<<<
Aplikacja iOS - >>> TUTAJ <<< 
 

Fragment artykułu:

Początki mojej przygody z sandaczem były trudne, ale nauczyły mnie cierpliwości. Wertowałam niezliczoną liczbę książek i stron internetowych, aby jak najlepiej poznać tego osobnika, a moje pudełka powiększały swoją objętość o przynęty, których wcześniej nie używałam. W końcu przyszedł czas na sprawdzanie zdobytej wiedzy w praktyce. W tamtym czasie nawet nie śniłam o echosondzie, dlatego byłam zdana na moją własną wiedzę o specyfice zbiornika zaporowego w rodzinnych stronach, którą zdobywałam przez całą moją przygodę z wędkarstwem. W późniejszym czasie powiększyłam swoje umiejętności w łowieniu sandaczy, ucząc się od specjalistów w tej dziedzinie nad rzeką Ebro w Hiszpanii. 

Czytaj również: Letnie okonie z Fox Rage

Polecamy artykuły

Podróż w nieznane

Opowieści

Podróż w nieznane

Zimową porą bardzo tęsknimy za naszym azylem na palach i za wędkarską misją ubraną w ten specyficznie pozytywny włoski klimat. Tegoroczna wyjątkowo chłodna zima skutecznie hamowała sumowy apetyt. Może to paranoja, ale wietrzę w tym szansę, szansę na wielkie wczesnowiosenne żarcie.

Wojciech Andrzejak

Wybór sumowej miejscówki

Opowieści

Wybór sumowej miejscówki

Nawet doświadczeni sumiarze mają problemy z typowaniem potencjalnych miejsc, jednak znając prawa rządzące nad rzeką, możemy wysnuć pewne wnioski i wytypować najciekawsze miejsca. Piotr Boufał dzieli się z czytelnikami swoją wiedzą w bardzo przystępny sposób!

Piotr Boufał

Pod prąd czy z prąd?

Opowieści

Pod prąd czy z prąd?

Z prądem czy pod prąd? Z czego to wynika i jak jest skuteczniej? Obie metody mają swój odpowiedni czas i miejsce, co Wojtek - nasz nowy współpracownik - postara się udowodnić w swoim artykule.

Wojciech Jabłonkowski

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017-2019 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com