nagłówek h1

Karolina Błaszczak – dołączyła do naszego zespołu

Od 1 czerwca do naszego redakcyjnego zespołu dołączyła znana wszystkim Karolina Błaszczak. Karolina zajmuje się portalem Świat Suma & Spinningu oraz koordynacją mediów społecznościowych Facebook oraz Instagram.  

Dodano: 2019-06-05

Od trzech lat Karolina publikowała w naszym wydawnictwie artykuły poświecone połowom sumów, szczupaków, sandaczy. Znajdziecie je w archiwalnych wydaniach Świata Suma – TUTAJ. Wędkowała już w wielu krajach m.in. w Hiszpanii, Norwegii czy na Malediwach. Prywatnie zajmuje się organizacją wypraw wędkarskich na Ebro – karolinaebro.pl oraz prowadzi na Facebooku stronę Karolina Błaszczak – Kobieta na rybach. Jak sama przyznaje „wędkarstwo to całe jej życie”. Mam nadzieję, że współpraca z Karoliną przyczyni się do rozwoju wydawnictwa Świat Suma & Spinningu.

Trzymam kciuki za naszą współpracę!
Adrian Śmigiel


Bezpośredni kontakt do Karoliny: karolina@swiatsuma.com

Galeria zdjęć

Polecamy artykuły

Odrzańska gra w zespole

Opowieści

Odrzańska gra w zespole

Wędkarstwo sumowe to niewątpliwie gra w zespole. Nie chodzi tylko o bezpieczeństwo nad wodą, ale podział obowiązków, proste, klarowne zasady i pracowitość często wpływają na nasz wspólny sukces.

Piotr Boufał

Gdy czas goni nas

Opowieści

Gdy czas goni nas

Bardzo miło czyta się opisy zasiadek trwających kilka dni. Jeszcze lepiej ogląda się filmy z takich wypadów. Wszystko jest spokojne, dopracowane i przemyślane. Zero pomyłek, piękne obrazy natury, robienie zestawów nad wodą, pogaduchy i drzemki. Ale czy tak jest zawsze? Piotr Bryling postara się opowiedzieć w swo…

Piotr Bryling

Tłoczny początek

Opowieści

Tłoczny początek

Sprzęt odkurzony lśni w promieniach czerwcowego słońca, kotwice ostre, plecionki napięte, silniki mruczą gotowe do pierwszego ślizgu. Klimat pierwszego dnia sezonu jest niepowtarzalny. Pomimo tej pięknej aury, pełnej pasji i determinacji, są tego dnia minusy, które potrafią skutecznie odstraszyć niektórych sumia…

Marek Gackowski

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017-2019 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com