nagłówek h1

Karolina Błaszczak – dołączyła do naszego zespołu

Od 1 czerwca do naszego redakcyjnego zespołu dołączyła znana wszystkim Karolina Błaszczak. Karolina zajmuje się portalem Świat Suma & Spinningu oraz koordynacją mediów społecznościowych Facebook oraz Instagram.  

Dodano: 2019-06-05

Od trzech lat Karolina publikowała w naszym wydawnictwie artykuły poświecone połowom sumów, szczupaków, sandaczy. Znajdziecie je w archiwalnych wydaniach Świata Suma – TUTAJ. Wędkowała już w wielu krajach m.in. w Hiszpanii, Norwegii czy na Malediwach. Prywatnie zajmuje się organizacją wypraw wędkarskich na Ebro – karolinaebro.pl oraz prowadzi na Facebooku stronę Karolina Błaszczak – Kobieta na rybach. Jak sama przyznaje „wędkarstwo to całe jej życie”. Mam nadzieję, że współpraca z Karoliną przyczyni się do rozwoju wydawnictwa Świat Suma & Spinningu.

Trzymam kciuki za naszą współpracę!
Adrian Śmigiel


Bezpośredni kontakt do Karoliny: karolina@swiatsuma.com

Galeria zdjęć

Polecamy artykuły

Sumy z wody po kolana

Opowieści

Sumy z wody po kolana

W mojej prawie 10-letniej przygodzie z wąsaczami łowiłem je w Polsce wieloma metodami oraz w wielu akwenach. Od środkowej, wielkiej Wisły po Wartę, Odrę, zbiorniki zaporowe, żwirownie czy jeziora. Każda z tych wód wymagała innego podejścia czy technik. Uważam, że to właśnie sumy z płytkiej wody są tymi najbardziej wyma…

Piotr Boufał

Kleń – złote zasady przy srebrnej rybie

Opowieści

Kleń – złote zasady przy srebrnej rybie

Kiedy świadomie zaczęłam łowić klenie, nawet te niewielkie sprawiały mi ogromną radość. Widok wyskakującej do smużaka ryby, budził we mnie ekscytację, którą ciężko opisać. Brodzenie rzeką stało się częścią mojego życia, jednocześnie sprawiając że kontakt z naturą był jeszcze większy. 

Karolina Błaszczak

Kręć się szpulko

Opowieści

Kręć się szpulko

Casting - metoda wędkowania-spinningowania przy pomocy multiplikatora, czyli kołowrotka z ruchomą szpulą. Przez ostatnie lata w Polsce stała się niesamowicie popularna, wyznacza nawet trendy nad wodą. Coraz więcej spinningistów sięga po multiplikatory, wędki z pazurem i próbuje swoich sił. 

Wojciech Szary

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017-2019 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com