nagłówek h1

Jesienny gruby sum

Michał Wilk prezentuje kolejny film, tym razem z wyprawy na jesienne wąsacze. To już jedna z ostatnich zasiadek w tym sezonie, ale jakże owocna. Dwa dni nad Wartą przyniosły naprawdę grubą rybę.  

Dodano: 2019-10-08

Pierwsza nocka mimo starań nie przyniosła efektów, dlatego drugiego dnia cofnęli się 10 km na miejscówkę z dużo płytszymi główkami i to okazało się strzałem w dziesiątkę. Trafili loszkę 190 plus w 15 stopniowej wodzie.  

Polecamy artykuły

Szczupakowe chwyty

Opowieści

Szczupakowe chwyty

Miniona niedawno majówka, to dla wielu wędkarzy początek spiningowego sezonu. Ci, którzy zaczęli łowy już na samym początku roku, również wypatrują tej daty z uwagi na zakończenie okresu ochronnego na szczupaki i bolenie. Jeden i drugi gatunek posiada rzeszę zwolenników, żeby nie powiedzieć, fan&oa…

Kamil Zaczkiewicz

Obalamy sumowe mity

Opowieści

Obalamy sumowe mity

Będzie to dość niecodzienny tekst, który dotyczył będzie obalenia wielu książkowych i internetowych mitów i legend, które dotyczą bezpośrednio sumowej natury.

Piotr Boufał

Współczesne rękodzieło

Opowieści

Współczesne rękodzieło

Wędkarstwo od dawien dawna związane jest z ręcznymi robótkami. Wszyscy lubimy improwizować i ulepszać nasz sprzęt, testować nowości i próbować nowych rozwiązań.

Wojciech Jabłonowski

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017-2020 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com