nagłówek h1

Jesienne sumy - Rafał Stasiak

Jesień w tym roku była, a właściwie nadal jest wyjątkowa. Na przełomie września i października ciągle mieliśmy temperatury przekraczające 20 stopni. O tym jakie przygody spotkały Rafała Stasiaka podczas jesiennego „sumowania” przeczytacie w aktualnym wydaniu Świata Suma. 

Dodano: 2018-11-02

Jesteście ciekawi całego artykułu, który przygotował dla Was Rafał? Zapraszamy do najnowszego numeru e-magazynu Świat Suma 4/2018, który jest dostępny w naszej aplikacji WYDAWNICTWO AS PRO MEDIA. 


POBIERZ APLIKACJĘ MOBILNĄ NA SWÓJ TELEFON
Aplikacja Android - >>>
TUTAJ<<<
Aplikacja iOS - >>> TUTAJ <<< 
 


Fragment artykułu:
Jesień tego roku, tak jak i lato, była niesamowicie piękna. Jak przystało na prawdziwe polskie społeczeństwo, są grupy, które są z tego powodu niezadowolone.

Rolnicy narzekają – no bo susza, strażacy – bo dużo pracy, ci z nadwagą – bo gorąco, łysi – bo słońce pali w czachę, itd. Mnie interesowała tylko jedna rzecz, czy ta piękna pogoda spowodowała, że moja ukochana rzeka Warta będzie na tyle głęboka, aby móc popłynąć na ryby. Wtedy jasno się określę, czy stanę po stronie „narzekaczy” czy też „zadowoleńców”. Koniec września to temperatury w przedziale 20-25 stopni (po prostu czysta poezja), praktycznie jeszcze lato, choć to już kalendarzowa jesień. Ryba pięknie jeszcze „gryzie”, a więc do dzieła.
 

 

Polecamy artykuły

Podróż w nieznane

Opowieści

Podróż w nieznane

Zimową porą bardzo tęsknimy za naszym azylem na palach i za wędkarską misją ubraną w ten specyficznie pozytywny włoski klimat. Tegoroczna wyjątkowo chłodna zima skutecznie hamowała sumowy apetyt. Może to paranoja, ale wietrzę w tym szansę, szansę na wielkie wczesnowiosenne żarcie.

Wojciech Andrzejak

Wybór sumowej miejscówki

Opowieści

Wybór sumowej miejscówki

Nawet doświadczeni sumiarze mają problemy z typowaniem potencjalnych miejsc, jednak znając prawa rządzące nad rzeką, możemy wysnuć pewne wnioski i wytypować najciekawsze miejsca. Piotr Boufał dzieli się z czytelnikami swoją wiedzą w bardzo przystępny sposób!

Piotr Boufał

Pod prąd czy z prąd?

Opowieści

Pod prąd czy z prąd?

Z prądem czy pod prąd? Z czego to wynika i jak jest skuteczniej? Obie metody mają swój odpowiedni czas i miejsce, co Wojtek - nasz nowy współpracownik - postara się udowodnić w swoim artykule.

Wojciech Jabłonkowski

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017-2019 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com