nagłówek h1

Jesienne drapieżniki z Westin Fishing

Jesień to czas łowów grubych drapieżników. Piękne sandacze, tłuste mamuśki i imponujące garbusy szykują się powoli do sezonu zimowego, więc rośnie szansa na ciekawe wyniki, może nawet pobicie życiówki.

Dodano: 2019-10-03

Przeglądając Westin Fishing Polska trafiłem na wiele zdjęć, przedstawiających godne pozazdroszczenia okazy. Zgłębiając temat doszedłem do dość oczywistego wniosku, że większość ryb została złowiona głównie na przynęty gumowe ShadTeez, ZanderTeez i HypoTeez. Starannie wykonane, atrakcyjne kolorystycznie i pięknie pracujące w wodzie. W sumie nie dziwię się rybą, że się skusiły.

Jednak mnie najbardziej urzekł Stanley the Stickleback. Imitacja ciernika, wyglądająca tak realistycznie, że aż łezką w oku przypominałem sobie czasy dzieciństwa, gdy w płytkiej rzece łapałem cierniki „na rękę”.

 

W galerii znajdziecie więcej zdjęć, a łowcom tych pięknych sztuk z całego serca gratuluję i zazdroszczę.

 

Galeria zdjęć

Polecamy artykuły

Szczupakowe chwyty

Opowieści

Szczupakowe chwyty

Miniona niedawno majówka, to dla wielu wędkarzy początek spiningowego sezonu. Ci, którzy zaczęli łowy już na samym początku roku, również wypatrują tej daty z uwagi na zakończenie okresu ochronnego na szczupaki i bolenie. Jeden i drugi gatunek posiada rzeszę zwolenników, żeby nie powiedzieć, fan&oa…

Kamil Zaczkiewicz

Obalamy sumowe mity

Opowieści

Obalamy sumowe mity

Będzie to dość niecodzienny tekst, który dotyczył będzie obalenia wielu książkowych i internetowych mitów i legend, które dotyczą bezpośrednio sumowej natury.

Piotr Boufał

Współczesne rękodzieło

Opowieści

Współczesne rękodzieło

Wędkarstwo od dawien dawna związane jest z ręcznymi robótkami. Wszyscy lubimy improwizować i ulepszać nasz sprzęt, testować nowości i próbować nowych rozwiązań.

Wojciech Jabłonowski

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017-2020 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com