nagłówek h1

Jesienne drapieżniki z Westin Fishing

Jesień to czas łowów grubych drapieżników. Piękne sandacze, tłuste mamuśki i imponujące garbusy szykują się powoli do sezonu zimowego, więc rośnie szansa na ciekawe wyniki, może nawet pobicie życiówki.

Dodano: 2019-10-03

Przeglądając Westin Fishing Polska trafiłem na wiele zdjęć, przedstawiających godne pozazdroszczenia okazy. Zgłębiając temat doszedłem do dość oczywistego wniosku, że większość ryb została złowiona głównie na przynęty gumowe ShadTeez, ZanderTeez i HypoTeez. Starannie wykonane, atrakcyjne kolorystycznie i pięknie pracujące w wodzie. W sumie nie dziwię się rybą, że się skusiły.

Jednak mnie najbardziej urzekł Stanley the Stickleback. Imitacja ciernika, wyglądająca tak realistycznie, że aż łezką w oku przypominałem sobie czasy dzieciństwa, gdy w płytkiej rzece łapałem cierniki „na rękę”.

 

W galerii znajdziecie więcej zdjęć, a łowcom tych pięknych sztuk z całego serca gratuluję i zazdroszczę.

 

Galeria zdjęć

Polecamy artykuły

Sumy z wody po kolana

Opowieści

Sumy z wody po kolana

W mojej prawie 10-letniej przygodzie z wąsaczami łowiłem je w Polsce wieloma metodami oraz w wielu akwenach. Od środkowej, wielkiej Wisły po Wartę, Odrę, zbiorniki zaporowe, żwirownie czy jeziora. Każda z tych wód wymagała innego podejścia czy technik. Uważam, że to właśnie sumy z płytkiej wody są tymi najbardziej wyma…

Piotr Boufał

Kleń – złote zasady przy srebrnej rybie

Opowieści

Kleń – złote zasady przy srebrnej rybie

Kiedy świadomie zaczęłam łowić klenie, nawet te niewielkie sprawiały mi ogromną radość. Widok wyskakującej do smużaka ryby, budził we mnie ekscytację, którą ciężko opisać. Brodzenie rzeką stało się częścią mojego życia, jednocześnie sprawiając że kontakt z naturą był jeszcze większy. 

Karolina Błaszczak

Kręć się szpulko

Opowieści

Kręć się szpulko

Casting - metoda wędkowania-spinningowania przy pomocy multiplikatora, czyli kołowrotka z ruchomą szpulą. Przez ostatnie lata w Polsce stała się niesamowicie popularna, wyznacza nawet trendy nad wodą. Coraz więcej spinningistów sięga po multiplikatory, wędki z pazurem i próbuje swoich sił. 

Wojciech Szary

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017-2019 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com