nagłówek h1

Jakub Vagner na czeskich sumach

Jakub Vagner to wędkarski obieżyświat, którego nie trzeba przedstawiać. W tym roku postanowił skupić się na połowie wąsatych drapieżników w swojej ojczyźnie. Jak widać idzie mu to doskonale. 

Dodano: 2019-04-11

Jakub Vagner należy do ekipy Mad Cat i na stronie polskiego oddziału pojawiła się krótka notka oraz poniższe zdjęcie. Gratulujemy Jakubowi wspaniałej ryby, a Was zachęcamy do lektury wywiadu, który opublikowaliśmy w Świecie Karpia 1/2018.

NaRybyzJakubem - duży sum z Czech
"Ktoś musi mnie naprawdę bardzo kochać tam na górze, bo w tym roku mam bardzo dużo szczęścia. Postanowiłem w tym sezonie łowić sumy głównie w moim ojczystym kraju, Czechach, trudnych wodach, gdzie nie ma zbyt wiele już sumów, ale można liczyć na ciekawą niespodziankę ... W czerwcu tego roku złowiłem swoją rekordową rybę o wadze 90 kg, a wczoraj kolejna BIGMAMA znowu odwiedziła moją łódź! Miałem tę panią na moim sonarze przez 20 minut, zanim wzięła ... I love to be MAD! "
Nasze GRATULACJE, Jakub Vágner

Czytaj również: Savage Gear 4Play V2

źródło: MAD CAT Polska

Polecamy artykuły

Sekrety połowu sumów

Opowieści

Sekrety połowu sumów

Na przestrzeni ostatnich kilku lat żadna z europejskich wód nie zrobiła tak wielkiej furory jak Pad. Każdy, na którego celowniku znajduje się właśnie ta rzeka, w tym artykule znajdzie kilka bardzo pomocnych wskazówek, które pozwolą na odpowiednie przygotowanie do łowienia w tej rzece. 

Benjamin Gründer

Upalne lato

Opowieści

Upalne lato

Każda ze zmiennych pogodowych ma olbrzymi wpływ na zajmowane stanowiska, aktywność czy żerowanie sumów. Jak sobie poradzić w upalne lato? 

Piotr Bryling

To prawda – staje okoniem

Opowieści

To prawda – staje okoniem

Wyskakujące rybki, grzebienie (niczym rekiny) przecinające powierzchnie i hałas spowodowany intensywnym żerowaniem sprawiają, że nasze serce bije mocniej, a ręce drżą i się pocą. Co zrobić, aby je przechytrzyć? 

Wojciech Jabłonowski

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017-2019 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com