nagłówek h1

Jakub Vagner na czeskich sumach

Jakub Vagner to wędkarski obieżyświat, którego nie trzeba przedstawiać. W tym roku postanowił skupić się na połowie wąsatych drapieżników w swojej ojczyźnie. Jak widać idzie mu to doskonale. 

Dodano: 2019-04-11

Jakub Vagner należy do ekipy Mad Cat i na stronie polskiego oddziału pojawiła się krótka notka oraz poniższe zdjęcie. Gratulujemy Jakubowi wspaniałej ryby, a Was zachęcamy do lektury wywiadu, który opublikowaliśmy w Świecie Karpia 1/2018.

NaRybyzJakubem - duży sum z Czech
"Ktoś musi mnie naprawdę bardzo kochać tam na górze, bo w tym roku mam bardzo dużo szczęścia. Postanowiłem w tym sezonie łowić sumy głównie w moim ojczystym kraju, Czechach, trudnych wodach, gdzie nie ma zbyt wiele już sumów, ale można liczyć na ciekawą niespodziankę ... W czerwcu tego roku złowiłem swoją rekordową rybę o wadze 90 kg, a wczoraj kolejna BIGMAMA znowu odwiedziła moją łódź! Miałem tę panią na moim sonarze przez 20 minut, zanim wzięła ... I love to be MAD! "
Nasze GRATULACJE, Jakub Vágner

Czytaj również: Savage Gear 4Play V2

źródło: MAD CAT Polska

Polecamy artykuły

Podróż w nieznane

Opowieści

Podróż w nieznane

Zimową porą bardzo tęsknimy za naszym azylem na palach i za wędkarską misją ubraną w ten specyficznie pozytywny włoski klimat. Tegoroczna wyjątkowo chłodna zima skutecznie hamowała sumowy apetyt. Może to paranoja, ale wietrzę w tym szansę, szansę na wielkie wczesnowiosenne żarcie.

Wojciech Andrzejak

Wybór sumowej miejscówki

Opowieści

Wybór sumowej miejscówki

Nawet doświadczeni sumiarze mają problemy z typowaniem potencjalnych miejsc, jednak znając prawa rządzące nad rzeką, możemy wysnuć pewne wnioski i wytypować najciekawsze miejsca. Piotr Boufał dzieli się z czytelnikami swoją wiedzą w bardzo przystępny sposób!

Piotr Boufał

Pod prąd czy z prąd?

Opowieści

Pod prąd czy z prąd?

Z prądem czy pod prąd? Z czego to wynika i jak jest skuteczniej? Obie metody mają swój odpowiedni czas i miejsce, co Wojtek - nasz nowy współpracownik - postara się udowodnić w swoim artykule.

Wojciech Jabłonkowski

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017-2019 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com