nagłówek h1

Jakub Vagner i sum na spinning

Dzisiaj pokażemy Wam film, który znajduje się na kanale DAM Tackle. Jakub Vagner prezentuje możliwości sprzętu spinningowego od Madcat. Co sądzicie o tej metodzie? 

Dodano: 2018-07-06

Wśród łowców sumów można wyróżnić zwolenników różnych metod od klasycznych: żywca, przez spinning trolling po bardziej wymyślne sposoby. Dzisiaj krótki film, w którym Jakub Vagner przy pomocy spinningu pokonał pięknego wąsacza. A jaka jest Wasza ulubiona metoda?  

Polecamy artykuły

Szarpane pstrągi

Opowieści

Szarpane pstrągi

Każdy polski wędkarz interpretuje słowo „szarpak” jednoznacznie. Etymologia tego słowa jasno nam sugeruje i nasuwa niezbyt pozytywne skojarzenia. Niestety, amatorów tej „metody” nad naszymi wodami nie brakuje. Jeśli jednak czytacie ten tekst, by znaleźć sposób, jak wyrwać z wody nakrapian…

Kamil Zaczkiewicz

Najważniejszy jest klimat

Opowieści

Najważniejszy jest klimat

Dobra wyprawa to taka, która pozostawia dobre wspomnienia. Ryby czasem dopisują bardziej, a czasem mniej, jednak to zawsze klimat gra pierwsze skrzypce.

Wojciech Andrzejak

Sumy z płycizny

Opowieści

Sumy z płycizny

Do napisania tego artykułu zmusza mnie odwieczny problem „sumiarzy”, który nieustannie zauważam na portalach społecznościowych, a nawet w realu! Chciałbym, aby ten tekst rozwiał wszelkie wątpliwości związane z łowieniem wąsaczy w płytkiej wodzie. 

Piotr Boufał

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017-2019 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com