nagłówek h1

Imponujący szczupak

Choć sezon szczupakowy wkroczył w swoją końcową fazę, to nie znaczy, że ci zębaci drapieżcy przestali żerować. Ku pokrzepieniu serc i motywacji zobaczcie jakie piękne szczupaki łowi się za granicą. Pokażcie, że nasze polskie wcale nie są gorsze!

Dodano: 2019-12-06

Na profilu Westin'a trafiłem na zdjęcie pięknej, zębatej bestii. Rybę złowił Samuel Pena ze Szwajcarii, czym pobił swoją życiówkę. Wodny potwór miał 128 cm i 16 kg wagi! Imponująca ryba i liczby robiące wrażenie. Gratulujemy!

Czytaj również: Manyfik Fishing Champion

Polecamy artykuły

Ni to mucha, ni to spinning, czyli pstrąg na jigi

Opowieści

Ni to mucha, ni to spinning, czyli pstrąg na jigi

Różne, często wydawać by się mogło zupełnie odmienne techniki wędkarskiego rzemiosła, mocno się przenikają. Ma to miejsce zwłaszcza w przypadku metod, którymi kusimy te same gatunki. Dziś, z racji rozpoczęcia sezonu na pstrągi, poruszę temat właśnie ich, jednak w sposób nieco odmienny niż zazwyczaj.

Kamil Zaczkiewicz

Wybierz swój motyw

Opowieści

Wybierz swój motyw

Czym chcesz fotografować, aparatem z matrycą 12 mln czy 42 mln pikseli? A może wolisz filmować w 4K i w roli zdjęć wystąpią stopklatki? A może z drona lub czymś na bazie Androida, w podczerwieni czy fotopułapką? Technika lśni swoim przepychem na sklepowych półkach, a ty musisz tylko wybrać.

Waldemar Ptak

Wywiad z Peterem Merkelem

Wywiad

Wywiad z Peterem Merkelem

Peter Merkel to jeden z najbardziej rozpoznawalnych łowców sumów w Europe, który ponad 12 lat współtworzy markę Black Cat, a do tego pracuje jako przewodnik wędkarski, nagrywa filmy i publikuje artykuły. Jak zaczęła się jego przygoda z wąsaczami oraz jak wygląda tworzenie sprzętu wędkarskiego? Zapr…

Jakub Dłubak

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017-2020 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com