nagłówek h1

Imponujący szczupak

Choć sezon szczupakowy wkroczył w swoją końcową fazę, to nie znaczy, że ci zębaci drapieżcy przestali żerować. Ku pokrzepieniu serc i motywacji zobaczcie jakie piękne szczupaki łowi się za granicą. Pokażcie, że nasze polskie wcale nie są gorsze!

Dodano: 2019-12-06

Na profilu Westin'a trafiłem na zdjęcie pięknej, zębatej bestii. Rybę złowił Samuel Pena ze Szwajcarii, czym pobił swoją życiówkę. Wodny potwór miał 128 cm i 16 kg wagi! Imponująca ryba i liczby robiące wrażenie. Gratulujemy!

Czytaj również: Manyfik Fishing Champion

Polecamy artykuły

Szczupakowe chwyty

Opowieści

Szczupakowe chwyty

Miniona niedawno majówka, to dla wielu wędkarzy początek spiningowego sezonu. Ci, którzy zaczęli łowy już na samym początku roku, również wypatrują tej daty z uwagi na zakończenie okresu ochronnego na szczupaki i bolenie. Jeden i drugi gatunek posiada rzeszę zwolenników, żeby nie powiedzieć, fan&oa…

Kamil Zaczkiewicz

Obalamy sumowe mity

Opowieści

Obalamy sumowe mity

Będzie to dość niecodzienny tekst, który dotyczył będzie obalenia wielu książkowych i internetowych mitów i legend, które dotyczą bezpośrednio sumowej natury.

Piotr Boufał

Współczesne rękodzieło

Opowieści

Współczesne rękodzieło

Wędkarstwo od dawien dawna związane jest z ręcznymi robótkami. Wszyscy lubimy improwizować i ulepszać nasz sprzęt, testować nowości i próbować nowych rozwiązań.

Wojciech Jabłonowski

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017-2020 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com