nagłówek h1

I to się nazywa przyłów!

W związku z tym, że na naszym rodzimym podwórku spinningowo-sumowa aktywność jest siłą rzeczy mocno ograniczona, zerknąłem trochę co tam słychać na Zachodzie. A na Zachodzie bez zmian, jak wyciągali piękne ryby tak wyciągają. Zresztą zobaczcie sami.

Dodano: 2020-02-05

Na profilu Uni Cat'a trafiłem na wspaniałe zdjęcia, które od razu przykuły moją uwagę. Francuski członek ekipy Uni Cat, Charly miał naprawdę udany dzień na rybach. Podczas polowania na grubego suma udało mu się trafić dwa mierzące około 90 cm sandacze. Jednak te piękne i w świetnej kondycji mętnookie ryby były tylko przyłowem. Charly polował na wąsacze i dopadł kilka sumów w tym największego o imponującej długości 238 cm. Gratulujemy!

Czytaj również: Wybierz swój motyw

Polecamy artykuły

Ni to mucha, ni to spinning, czyli pstrąg na jigi

Opowieści

Ni to mucha, ni to spinning, czyli pstrąg na jigi

Różne, często wydawać by się mogło zupełnie odmienne techniki wędkarskiego rzemiosła, mocno się przenikają. Ma to miejsce zwłaszcza w przypadku metod, którymi kusimy te same gatunki. Dziś, z racji rozpoczęcia sezonu na pstrągi, poruszę temat właśnie ich, jednak w sposób nieco odmienny niż zazwyczaj.

Kamil Zaczkiewicz

Wybierz swój motyw

Opowieści

Wybierz swój motyw

Czym chcesz fotografować, aparatem z matrycą 12 mln czy 42 mln pikseli? A może wolisz filmować w 4K i w roli zdjęć wystąpią stopklatki? A może z drona lub czymś na bazie Androida, w podczerwieni czy fotopułapką? Technika lśni swoim przepychem na sklepowych półkach, a ty musisz tylko wybrać.

Waldemar Ptak

Wywiad z Peterem Merkelem

Wywiad

Wywiad z Peterem Merkelem

Peter Merkel to jeden z najbardziej rozpoznawalnych łowców sumów w Europe, który ponad 12 lat współtworzy markę Black Cat, a do tego pracuje jako przewodnik wędkarski, nagrywa filmy i publikuje artykuły. Jak zaczęła się jego przygoda z wąsaczami oraz jak wygląda tworzenie sprzętu wędkarskiego? Zapr…

Jakub Dłubak

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017-2020 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com