nagłówek h1

Homar na okonie

Do rozpoczęcia pełni sezonu spinningowego w Polsce jeszcze zostało kilka miesięcy, ale oczekując na grubszą zwierzynę, zawsze można zapolować na okonia. A jakie przynęty są najskuteczniejsze na pasiaki w tak zwanym okresie zimowym? Pewnie każdy z was ma własne zdanie na ten temat. Ja szukając inspiracji trafiłem na profil SPRO i natknąłem się na coś ciekawego.

Dodano: 2020-02-13

A mianowicie gumową imitację raczka bądź homara o nazwie Insta Craw. Przynęta ma 9 cm i jej działanie na rybie zmysły dodatkowo wzmacnia aromat. A z poniższych zdjęć wygląda na to, że jest całkiem skuteczna. I to nie tylko na okonie.

Czytaj również: Sumowy Knock Out

Polecamy artykuły

Marzenie w kropki

Opowieści

Marzenie w kropki

Najpewniej każdy z nas ma jakieś marzenie bądź skryty w głębi cel, który prędzej czy później zamierza zrealizować. W dobie Internetu wędkarze są na to szczególnie podatni, bo zewsząd zalewają ich zdjęcia, artykuły i filmy, w których koledzy po fachu wyciągają niebotyczne ilości bądź rzadkie okazy r…

Wojciech Jabłonowski

Na podbój Europy!

Opowieści

Na podbój Europy!

Jeśli nie możecie doczekać się rozpoczęcia sezonu sumowego w Polsce lub sezon się zakończył, a wy czujecie niedosyt, to idealnym rozwiązaniem tego problemu jest wyprawa na zachód Europy. Trzy główne kierunki wypraw to Francja, Włochy oraz Hiszpania i na nich chciałem się skupić.

Paweł Kabat

Pasiaste przedwiośnie

Opowieści

Pasiaste przedwiośnie

Tak jak otwarcie sezonu można nazwać „nakrapianym” z racji zimowego, pstrągowego szaleństwa, tak wraz ze wzrostem temperatury poszerza się wachlarz aktywnych i atrakcyjnych wędkarsko ryb. Mimo że nadal większość drapieżników ma okres ochronny to zaczynają być aktywne „białe” drapieżniki oraz oko…

Kamil Zaczkiewicz

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017-2020 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com