nagłówek h1

Holenderski szczupak

Że jesień to czas łowienia najgrubszych szczupaków nie trzeba nikomu przypominać. Jesienią media społecznościowe wypełniają się też zdjęciami mniejszych lub większych zębatych bestii. Na jedną z takich pięknych sztuk trafiłem przeglądając profil Westin-Fishing.

Dodano: 2019-11-15

Ambasador marki Westin, mieszkający w Holandii Stefan Van der Wielen dopadł przepięknego szczupaka, bijąc jednocześnie swoją życiówkę. Potwór mierzył 120 cm i ważył 14 kg. Imponujących rozmiarów szczupak połakomił się na 18 cm Bull Teez w kolorze „official roach”. Gratulujemy wyniku.

Czytaj również: Manyfik Fishing Champion

Polecamy artykuły

Szczupakowe chwyty

Opowieści

Szczupakowe chwyty

Miniona niedawno majówka, to dla wielu wędkarzy początek spiningowego sezonu. Ci, którzy zaczęli łowy już na samym początku roku, również wypatrują tej daty z uwagi na zakończenie okresu ochronnego na szczupaki i bolenie. Jeden i drugi gatunek posiada rzeszę zwolenników, żeby nie powiedzieć, fan&oa…

Kamil Zaczkiewicz

Obalamy sumowe mity

Opowieści

Obalamy sumowe mity

Będzie to dość niecodzienny tekst, który dotyczył będzie obalenia wielu książkowych i internetowych mitów i legend, które dotyczą bezpośrednio sumowej natury.

Piotr Boufał

Współczesne rękodzieło

Opowieści

Współczesne rękodzieło

Wędkarstwo od dawien dawna związane jest z ręcznymi robótkami. Wszyscy lubimy improwizować i ulepszać nasz sprzęt, testować nowości i próbować nowych rozwiązań.

Wojciech Jabłonowski

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017-2020 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com