nagłówek h1

Holenderski szczupak

Że jesień to czas łowienia najgrubszych szczupaków nie trzeba nikomu przypominać. Jesienią media społecznościowe wypełniają się też zdjęciami mniejszych lub większych zębatych bestii. Na jedną z takich pięknych sztuk trafiłem przeglądając profil Westin-Fishing.

Dodano: 2019-11-15

Ambasador marki Westin, mieszkający w Holandii Stefan Van der Wielen dopadł przepięknego szczupaka, bijąc jednocześnie swoją życiówkę. Potwór mierzył 120 cm i ważył 14 kg. Imponujących rozmiarów szczupak połakomił się na 18 cm Bull Teez w kolorze „official roach”. Gratulujemy wyniku.

Czytaj również: Manyfik Fishing Champion

Polecamy artykuły

Życie wśród sumów

Wywiad

Życie wśród sumów

Rozmowa z Józefem Pojedyńcem, przewodnikiem wędkarskim i twórcą sumowych woblerów. Józef jest wspaniałym sumiarzem oraz twórcą cenionych w sumowych kręgach woblerów. Na naszym polskim podwórku jego nazwisko kojarzy chyba każdy sumiarz.

Karolina Błaszczak

Szwecja - mekka drapieżnika

Opowieści

Szwecja - mekka drapieżnika

Szwecja - piękny, zielony i jeszcze trochę dziki kraj, do którego codziennie zmierzają rzesze wędkarzy z całej Europy. To fenomenem na mapie większości europejskich krajów pod względem ilości jezior i wód przybrzeżnych, gdzie można z powodzeniem uganiać się za drapieżnikami.

Wojciech Szary

Odrzański sen

Opowieści

Odrzański sen

Są takie chwile w życiu każdego wędkarza, które pamięta do końca swego życia. Często takie momenty są poprzedzone jakimś dodatkowym zamysłem, wędkarską intuicją, czymś, co w głębi serducha mówi mu, że dzisiejszy wypad będzie ponadczasowy.

Piotr Boufał

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017-2019 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com