nagłówek h1

Hol grubego suma

Ostatnio Michał Wilk wyskoczył na 2 godziny nad wodę wraz ze swoim znajomym Damianem, który jest jeszcze laikiem w wędkarstwie marzącym o złowieniu dużej ryby. 

Dodano: 2019-09-05

Nad wodę dotarli chwilę po godzinie 18 i postawili na vertical. Po kilku kliknięciach siadła piękna sportowa ryba. Kij pięknie się giął a pontonem kręciło jak na karuzeli. Po pamiątkowej sesji zdjęciowej ryba wróciła do wody a chłopaki popłynęli dalej. Na echosondzie ukazała się im kolejna ryba kręcąca się przy zestawach. Michał spojrzał na Damiana i zanim zdążył powiedzieć żeby uważał na zestawy, zauważył zdziwienie na twarzy kompana obserwującego pobieranie zestawu przez rybę.

Czytaj również: Przedburzowe 220 cm

Damian nie spodziewał się takiego uderzenia, ale chwycił za wędkę i rozpoczął hol swojego pierwszego suma w życiu. Ryba miał nieco ponad metr, ale na jego twarzy było widać zadowolenie. To jednak nie koniec przygody. Chwile przed spłynięciem do brzegu, pod zestawami zarysowała się piękna linia. Michał rozpoczął, więc zabawę z kwokiem Catfish Handmade. Zabawa trwała wieczność zanim sum w końcu pobrał, ale jak już się to stało niestety ryba się spięła. Poniżej możecie zobaczyć film z holem.  

Polecamy artykuły

Szczupakowe chwyty

Opowieści

Szczupakowe chwyty

Miniona niedawno majówka, to dla wielu wędkarzy początek spiningowego sezonu. Ci, którzy zaczęli łowy już na samym początku roku, również wypatrują tej daty z uwagi na zakończenie okresu ochronnego na szczupaki i bolenie. Jeden i drugi gatunek posiada rzeszę zwolenników, żeby nie powiedzieć, fan&oa…

Kamil Zaczkiewicz

Obalamy sumowe mity

Opowieści

Obalamy sumowe mity

Będzie to dość niecodzienny tekst, który dotyczył będzie obalenia wielu książkowych i internetowych mitów i legend, które dotyczą bezpośrednio sumowej natury.

Piotr Boufał

Współczesne rękodzieło

Opowieści

Współczesne rękodzieło

Wędkarstwo od dawien dawna związane jest z ręcznymi robótkami. Wszyscy lubimy improwizować i ulepszać nasz sprzęt, testować nowości i próbować nowych rozwiązań.

Wojciech Jabłonowski

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017-2020 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com