nagłówek h1

Grube szczupaki Wędkarskiej Zajawki

Deszcz, wiatr, mega fale to właśnie takie warunki kocha ekipa Wędkarskiej Zajawki. Film przedstawia łowienie „grubych mamusiek” w Szkocji. 

Dodano: 2019-07-08

Udało się złowić dużo potężnych, grubych i szerokich ryb. Pawłowi z Wędkarskiej Zajawki towarzyszył Piotr Przybylski, Adam Walus, Krzysztof Kowal i Grzegorz Szymikowski. Paweł wyholował szczupaka o długości 91 cm, walka była emocjonująca. Piotrek okazał się mistrzem, ponieważ złowił 5 ryb w tym dwie piękne o długości 99 cm i 102 cm. Zapraszamy na film. 

Polecamy artykuły

Sumy z wody po kolana

Opowieści

Sumy z wody po kolana

W mojej prawie 10-letniej przygodzie z wąsaczami łowiłem je w Polsce wieloma metodami oraz w wielu akwenach. Od środkowej, wielkiej Wisły po Wartę, Odrę, zbiorniki zaporowe, żwirownie czy jeziora. Każda z tych wód wymagała innego podejścia czy technik. Uważam, że to właśnie sumy z płytkiej wody są tymi najbardziej wyma…

Piotr Boufał

Kleń – złote zasady przy srebrnej rybie

Opowieści

Kleń – złote zasady przy srebrnej rybie

Kiedy świadomie zaczęłam łowić klenie, nawet te niewielkie sprawiały mi ogromną radość. Widok wyskakującej do smużaka ryby, budził we mnie ekscytację, którą ciężko opisać. Brodzenie rzeką stało się częścią mojego życia, jednocześnie sprawiając że kontakt z naturą był jeszcze większy. 

Karolina Błaszczak

Kręć się szpulko

Opowieści

Kręć się szpulko

Casting - metoda wędkowania-spinningowania przy pomocy multiplikatora, czyli kołowrotka z ruchomą szpulą. Przez ostatnie lata w Polsce stała się niesamowicie popularna, wyznacza nawet trendy nad wodą. Coraz więcej spinningistów sięga po multiplikatory, wędki z pazurem i próbuje swoich sił. 

Wojciech Szary

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017-2019 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com