nagłówek h1

Grube szczupaki Wędkarskiej Zajawki

Deszcz, wiatr, mega fale to właśnie takie warunki kocha ekipa Wędkarskiej Zajawki. Film przedstawia łowienie „grubych mamusiek” w Szkocji. 

Dodano: 2019-07-08

Udało się złowić dużo potężnych, grubych i szerokich ryb. Pawłowi z Wędkarskiej Zajawki towarzyszył Piotr Przybylski, Adam Walus, Krzysztof Kowal i Grzegorz Szymikowski. Paweł wyholował szczupaka o długości 91 cm, walka była emocjonująca. Piotrek okazał się mistrzem, ponieważ złowił 5 ryb w tym dwie piękne o długości 99 cm i 102 cm. Zapraszamy na film. 

Polecamy artykuły

Sekrety połowu sumów

Opowieści

Sekrety połowu sumów

Na przestrzeni ostatnich kilku lat żadna z europejskich wód nie zrobiła tak wielkiej furory jak Pad. Każdy, na którego celowniku znajduje się właśnie ta rzeka, w tym artykule znajdzie kilka bardzo pomocnych wskazówek, które pozwolą na odpowiednie przygotowanie do łowienia w tej rzece. 

Benjamin Gründer

Upalne lato

Opowieści

Upalne lato

Każda ze zmiennych pogodowych ma olbrzymi wpływ na zajmowane stanowiska, aktywność czy żerowanie sumów. Jak sobie poradzić w upalne lato? 

Piotr Bryling

To prawda – staje okoniem

Opowieści

To prawda – staje okoniem

Wyskakujące rybki, grzebienie (niczym rekiny) przecinające powierzchnie i hałas spowodowany intensywnym żerowaniem sprawiają, że nasze serce bije mocniej, a ręce drżą i się pocą. Co zrobić, aby je przechytrzyć? 

Wojciech Jabłonowski

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017-2019 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com