nagłówek h1

Gruba mamuśka na grubą gumę

Już tylko nieco ponad dwa tygodnie zostały do zakończenia szczupakowego sezonu. Grube mamuśki (i te chudsze również) szykują się w Polsce na czteromiesięczny odpoczynek od woblerów, gum i blach, a nam, o ile lód pozwoli, pozostanie uganianie się za pasiakami, kleniem lub jaziem. A szczupaki aż do maja pozostaną tylko wspomnieniem.

Dodano: 2019-12-13

Zajrzałem na profil Westina licząc, że znajdę tam fajne zębate okazy. I nie zawiodłem się. Dwóch wędkarzy z Holandii związanych z Westinem trafiło piękne sztuki. Największa bestia miała 116 cm i 13 kg. Ryby nie rozdrabniały się, uderzyły w przynęty o długości 27 cm i 17 cm. A jednak czasem rozmiar ma znaczenie...

Czytaj również: Okonie na lekki spinning

Polecamy artykuły

Szczupakowe chwyty

Opowieści

Szczupakowe chwyty

Miniona niedawno majówka, to dla wielu wędkarzy początek spiningowego sezonu. Ci, którzy zaczęli łowy już na samym początku roku, również wypatrują tej daty z uwagi na zakończenie okresu ochronnego na szczupaki i bolenie. Jeden i drugi gatunek posiada rzeszę zwolenników, żeby nie powiedzieć, fan&oa…

Kamil Zaczkiewicz

Obalamy sumowe mity

Opowieści

Obalamy sumowe mity

Będzie to dość niecodzienny tekst, który dotyczył będzie obalenia wielu książkowych i internetowych mitów i legend, które dotyczą bezpośrednio sumowej natury.

Piotr Boufał

Współczesne rękodzieło

Opowieści

Współczesne rękodzieło

Wędkarstwo od dawien dawna związane jest z ręcznymi robótkami. Wszyscy lubimy improwizować i ulepszać nasz sprzęt, testować nowości i próbować nowych rozwiązań.

Wojciech Jabłonowski

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017-2020 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com