nagłówek h1

Gigantyczna 230cm mandarynka z Włoch

Włoskie szaleństwo nadal trwa! Tym razem wyjątkowe szczęście uśmiechnęło się do Marco Turiniego! Udało mu się złowić prawdziwego, recznego rodzynka i to jeszcze tak dużego!

Dodano: 2017-04-11

Nie każdemu w swoim wędkarskim życiu było i będzie dane złowić tak ubarwionego suma. Nie jest to może "czysty" albinos, ale pięknie ubarwiony, żółty sum z niewielką, czarną plamką na oku - zwany także mandarynką! Marco Turinni miał szansę ujrzęć taką rybę po ponad 20latach! Dodamy tylko, że Włoski wędkarz łowi naprawdę dziesiątki ryb powyżej 2m sezonowo. Giganta udało się złowić w pobliżu ujścia rzeki Oglio metodą podwodnego spławika. Nie znamy naraie więcej szczegółów. Postarmy się w najbliższych dniach przybliżyć Wam ten niezwykły połów. Wąsacz oczywiście po krótkiej sesji fotograficznej wrócił do mętnych wód Padu.

Nasze najszczersze gratulacje Marco!

 

Polecamy artykuły

Zestaw na dwójkę z plusem

Opowieści

Zestaw na dwójkę z plusem

Udostępniając w internecie zdjęcia z wielkimi sumami spotykam się z rozmaitymi komentarzami. Poza garstką wyjadaczy w łowieniu wielkich wąsaczy zdjęcia oglądają również amatorzy. Głównie to od nich dostaję masę zapytań sprzętowych.

Piotr Bryling

Jesień nad nizinną rzeką

Opowieści

Jesień nad nizinną rzeką

Minął czas letnich łowów, choć wcale nie upłynął on pod znakiem wszechobecnych niżówek. Częste zmiany pogody, lokalne, obfite opady, wahania temperatury wody i poziomu rzek spowodowały, że ryby bardzo często były zmuszane zmieniać swoje stanowiska, co mocno wpłynęło na ich aktywność. Liczę, że nadchodząca wielki…

Kamil Zaczkiewicz

Kleń, na letnią posuchę

Opowieści

Kleń, na letnią posuchę

Tegoroczny sezon wędkarski jest bardzo dziwny. Najpierw pstrągowe i trociowe eskapady przerywała nam pandemia i zakazy. Następnie bardzo mieszana pogoda pokrzyżowała miłosne igraszki wielu gatunkom ryb.

Wojciech Jabłonowski

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017-2021 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com