nagłówek h1

Garmin Fishing League

Garmin Fishing League to cykl zawodów wędkarskich dla teamów łowiących z łodzi. III edycja Quantum Challenge odbędzie się na jeziorze Sławskim w dniach 13-15.09.2019. Pula nagród to aż 50000 zł.  

Dodano: 2019-09-02

Zawody na jeziorze Sławskim odbędą się w jednym sektorze. Każdy dzień zawodów jest traktowany, jako tura zawodów i punktowany oddzielnie bez względu na to ile czasu dany team wykorzysta w tym dniu. Punktowanymi rybami będzie szczupak (wymiar 50 cm), okoń (wymiar 20 cm / limit 5 szt. na turę), sandacz (50 cm). Wszystkie ryby będą punktowane wg zasady 1 cm=1 pkt.


System przyznawania punktów w poszczególnych turach zawodów, i tak za:
1 miejsce – 130 pkt
2 miejsce -120 pkt
3 miejsce - 115 pkt
4 miejsce - 110 pkt
5 miejsce - 105 pkt
6 miejsce - 100 pkt
7 miejsce - 99 pkt
8 miejsce - 98 pkt
9 miejsce - 97 pkt
10 miejsce - 96 pkt
itd. aż do miejsca za 0 pkt

Każdy z teamów ma do wykorzystania 16 godzin czasu „na wodzie” przez dwa dni trwania zawodów. Przedziały czasowe – sobota 6.00 – 20.00, niedziela 6.00 – 15.00. Ilość wejść i wyjść przez bramę czasową jest nieograniczona i dowolna każdego dnia trwania zawodów. Do włączania i wyłączania czasu kapitan każdego z teamów otrzyma od organizatora kartę chipową. Brama czasowa będzie zlokalizowana przed wejściem na pomost Gospodarstwa Rybackiego Sława. Do obsługi bramy czasowej będzie sędzia kontrolny. W aplikacji sędziowskiej xTraMarlin zawodnicy będą mieli podgląd do czasu jaki pozostał im do wykorzystania i statusu drużyny - aktywny/nieaktywny. Aplikacja zezwala na zrobienie zdjęć tylko aktywnym teamom.


Więcej informacji znajdziecie na stronie fishingleague.pl

Galeria zdjęć

Polecamy artykuły

Ni to mucha, ni to spinning, czyli pstrąg na jigi

Opowieści

Ni to mucha, ni to spinning, czyli pstrąg na jigi

Różne, często wydawać by się mogło zupełnie odmienne techniki wędkarskiego rzemiosła, mocno się przenikają. Ma to miejsce zwłaszcza w przypadku metod, którymi kusimy te same gatunki. Dziś, z racji rozpoczęcia sezonu na pstrągi, poruszę temat właśnie ich, jednak w sposób nieco odmienny niż zazwyczaj.

Kamil Zaczkiewicz

Wybierz swój motyw

Opowieści

Wybierz swój motyw

Czym chcesz fotografować, aparatem z matrycą 12 mln czy 42 mln pikseli? A może wolisz filmować w 4K i w roli zdjęć wystąpią stopklatki? A może z drona lub czymś na bazie Androida, w podczerwieni czy fotopułapką? Technika lśni swoim przepychem na sklepowych półkach, a ty musisz tylko wybrać.

Waldemar Ptak

Wywiad z Peterem Merkelem

Wywiad

Wywiad z Peterem Merkelem

Peter Merkel to jeden z najbardziej rozpoznawalnych łowców sumów w Europe, który ponad 12 lat współtworzy markę Black Cat, a do tego pracuje jako przewodnik wędkarski, nagrywa filmy i publikuje artykuły. Jak zaczęła się jego przygoda z wąsaczami oraz jak wygląda tworzenie sprzętu wędkarskiego? Zapr…

Jakub Dłubak

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017-2020 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com