nagłówek h1

Garmin Fishing League

Garmin Fishing League to cykl zawodów wędkarskich dla teamów łowiących z łodzi. III edycja Quantum Challenge odbędzie się na jeziorze Sławskim w dniach 13-15.09.2019. Pula nagród to aż 50000 zł.  

Dodano: 2019-09-02

Zawody na jeziorze Sławskim odbędą się w jednym sektorze. Każdy dzień zawodów jest traktowany, jako tura zawodów i punktowany oddzielnie bez względu na to ile czasu dany team wykorzysta w tym dniu. Punktowanymi rybami będzie szczupak (wymiar 50 cm), okoń (wymiar 20 cm / limit 5 szt. na turę), sandacz (50 cm). Wszystkie ryby będą punktowane wg zasady 1 cm=1 pkt.


System przyznawania punktów w poszczególnych turach zawodów, i tak za:
1 miejsce – 130 pkt
2 miejsce -120 pkt
3 miejsce - 115 pkt
4 miejsce - 110 pkt
5 miejsce - 105 pkt
6 miejsce - 100 pkt
7 miejsce - 99 pkt
8 miejsce - 98 pkt
9 miejsce - 97 pkt
10 miejsce - 96 pkt
itd. aż do miejsca za 0 pkt

Każdy z teamów ma do wykorzystania 16 godzin czasu „na wodzie” przez dwa dni trwania zawodów. Przedziały czasowe – sobota 6.00 – 20.00, niedziela 6.00 – 15.00. Ilość wejść i wyjść przez bramę czasową jest nieograniczona i dowolna każdego dnia trwania zawodów. Do włączania i wyłączania czasu kapitan każdego z teamów otrzyma od organizatora kartę chipową. Brama czasowa będzie zlokalizowana przed wejściem na pomost Gospodarstwa Rybackiego Sława. Do obsługi bramy czasowej będzie sędzia kontrolny. W aplikacji sędziowskiej xTraMarlin zawodnicy będą mieli podgląd do czasu jaki pozostał im do wykorzystania i statusu drużyny - aktywny/nieaktywny. Aplikacja zezwala na zrobienie zdjęć tylko aktywnym teamom.


Więcej informacji znajdziecie na stronie fishingleague.pl

Galeria zdjęć

Polecamy artykuły

Sekrety połowu sumów

Opowieści

Sekrety połowu sumów

Na przestrzeni ostatnich kilku lat żadna z europejskich wód nie zrobiła tak wielkiej furory jak Pad. Każdy, na którego celowniku znajduje się właśnie ta rzeka, w tym artykule znajdzie kilka bardzo pomocnych wskazówek, które pozwolą na odpowiednie przygotowanie do łowienia w tej rzece. 

Benjamin Gründer

Upalne lato

Opowieści

Upalne lato

Każda ze zmiennych pogodowych ma olbrzymi wpływ na zajmowane stanowiska, aktywność czy żerowanie sumów. Jak sobie poradzić w upalne lato? 

Piotr Bryling

To prawda – staje okoniem

Opowieści

To prawda – staje okoniem

Wyskakujące rybki, grzebienie (niczym rekiny) przecinające powierzchnie i hałas spowodowany intensywnym żerowaniem sprawiają, że nasze serce bije mocniej, a ręce drżą i się pocą. Co zrobić, aby je przechytrzyć? 

Wojciech Jabłonowski

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017-2019 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com