nagłówek h1

Film-Sumowa wyprawa

Film autorstwa Michała Wilka z wyprawy sumowej z rewelacyjnymi ujęciami z drona. W filmie znajdziecie hol grubego suma ze stacjonarnego łowienia oraz mniejszego „brata” złowionego w verticalu.  

Dodano: 2019-06-25

Pierwsze branie chłopaki zaliczyli już podczas wywożenia drugiego zestawu, ale stracili rybę. Nie poddali się jednak i Michałowi w końcu udało się wyciągnąć pięknego wąsa. Zapięli suma na smycz aby rano wykonać kilka zdjęć a następnie ryba wróciła do wody. Kolejny sum został złowiony już w verticalu na nazbierane wcześniej małże. W pierwszej klatce po pierwszym uderzeniu kwokiem ryba się podniosła jednak po chwili opadła. Po dokwoczeniu podniosła się ponowie i tym razem był już strzał! 

Galeria zdjęć

Polecamy artykuły

Sekrety połowu sumów

Opowieści

Sekrety połowu sumów

Na przestrzeni ostatnich kilku lat żadna z europejskich wód nie zrobiła tak wielkiej furory jak Pad. Każdy, na którego celowniku znajduje się właśnie ta rzeka, w tym artykule znajdzie kilka bardzo pomocnych wskazówek, które pozwolą na odpowiednie przygotowanie do łowienia w tej rzece. 

Benjamin Gründer

Upalne lato

Opowieści

Upalne lato

Każda ze zmiennych pogodowych ma olbrzymi wpływ na zajmowane stanowiska, aktywność czy żerowanie sumów. Jak sobie poradzić w upalne lato? 

Piotr Bryling

To prawda – staje okoniem

Opowieści

To prawda – staje okoniem

Wyskakujące rybki, grzebienie (niczym rekiny) przecinające powierzchnie i hałas spowodowany intensywnym żerowaniem sprawiają, że nasze serce bije mocniej, a ręce drżą i się pocą. Co zrobić, aby je przechytrzyć? 

Wojciech Jabłonowski

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017-2019 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com