nagłówek h1

Film - Maraton sumowy na Ebro

Kilka sumów powyżej 200 cm, w tym największy 249 cm, to efekt wypadu na Ebro teamu Mikado Fishing Team! Dzięki firmie Mikado możemy Wam zaprezentować materiał filmowy. Zobaczcie co tam się wydarzyło...

Dodano: 2019-03-12

Ebro to istny poligon sumowy. O ogromnym potencjale tej rzeki mieli szansę się przekonać testerzy z Mikado Fishing Team, którzy podczas maratonu sumowego testowali sprzęt z najnowszej oferty CATterritory. Nie obyło się bez siłowych holów, ostrych odjazdów i ogromnej dawki adrenaliny, a wszystko zwieńczone okazami, których wielkość przyprawia o niemały zawrót głowy. Sumiarze w ferworze walki nie musieli jednak obawiać się o sprzęt, który choć został wystawiony na ciężką próbę, nie zawiódł w żadnym z kluczowych momentów. Ważnym elementem tej wyprawy okazały się kołowrotki Amok oraz Black Crystal Cat, na których ogromna siła hiszpańskich potworów nie robiła żadnego wrażenia. Nasi testerzy zdradzili, że ich sukces opierał się także na idealnym zacięciu, dzięki uzbrojeniu w haki BKK Beastly Cat i Mikado Cat Territory Beader oraz kotwice BKK Raptor Z. Wśród przynęt natomiast największy prym wiódł teaser Bogey.

Polecamy artykuły

Podróż w nieznane

Opowieści

Podróż w nieznane

Zimową porą bardzo tęsknimy za naszym azylem na palach i za wędkarską misją ubraną w ten specyficznie pozytywny włoski klimat. Tegoroczna wyjątkowo chłodna zima skutecznie hamowała sumowy apetyt. Może to paranoja, ale wietrzę w tym szansę, szansę na wielkie wczesnowiosenne żarcie.

Wojciech Andrzejak

Wybór sumowej miejscówki

Opowieści

Wybór sumowej miejscówki

Nawet doświadczeni sumiarze mają problemy z typowaniem potencjalnych miejsc, jednak znając prawa rządzące nad rzeką, możemy wysnuć pewne wnioski i wytypować najciekawsze miejsca. Piotr Boufał dzieli się z czytelnikami swoją wiedzą w bardzo przystępny sposób!

Piotr Boufał

Pod prąd czy z prąd?

Opowieści

Pod prąd czy z prąd?

Z prądem czy pod prąd? Z czego to wynika i jak jest skuteczniej? Obie metody mają swój odpowiedni czas i miejsce, co Wojtek - nasz nowy współpracownik - postara się udowodnić w swoim artykule.

Wojciech Jabłonkowski

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017-2019 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com