nagłówek h1

Fat Vibes - wertykalny wobler od Savage Gear

 Woblery wertykalne, to połączenie zalet woblera wykonanego z syntetycznych materiałów, z drobną, intensywną pracą cykady. Tym razem pochylamy się nad nową propozycją od Savage Gear - Fat Vibes.

Dodano: 2020-09-21

 Już sama nazwa przynęty i jej parametry techniczne, jasno nam sugerują, że mamy do czynienia z wabikiem lotnym, dającym się posłać na duże odległości i poprowadzić na dużych głębokościach. Proponowany wędkarzom wabik występuje w dwóch rozmiarach - 5,1 cm i 6,6 cm. Ważą odpowiednio 11 i 22 g. Tak duże skupienie masy w niewielkim korpusie, pozwoli dosięgnąć do daleko żerujących ryb, ale także tych zajmujących stanowiska na dużych głębokościach. Fat Vibes dedykowany jest na okonie, sandacze, szczupaki, ale także bolenie i sumy. Jesień nadchodzi, a więc świetny czas dla takich przynęt.

Polecamy artykuły

Zestaw na dwójkę z plusem

Opowieści

Zestaw na dwójkę z plusem

Udostępniając w internecie zdjęcia z wielkimi sumami spotykam się z rozmaitymi komentarzami. Poza garstką wyjadaczy w łowieniu wielkich wąsaczy zdjęcia oglądają również amatorzy. Głównie to od nich dostaję masę zapytań sprzętowych.

Piotr Bryling

Jesień nad nizinną rzeką

Opowieści

Jesień nad nizinną rzeką

Minął czas letnich łowów, choć wcale nie upłynął on pod znakiem wszechobecnych niżówek. Częste zmiany pogody, lokalne, obfite opady, wahania temperatury wody i poziomu rzek spowodowały, że ryby bardzo często były zmuszane zmieniać swoje stanowiska, co mocno wpłynęło na ich aktywność. Liczę, że nadchodząca wielki…

Kamil Zaczkiewicz

Kleń, na letnią posuchę

Opowieści

Kleń, na letnią posuchę

Tegoroczny sezon wędkarski jest bardzo dziwny. Najpierw pstrągowe i trociowe eskapady przerywała nam pandemia i zakazy. Następnie bardzo mieszana pogoda pokrzyżowała miłosne igraszki wielu gatunkom ryb.

Wojciech Jabłonowski

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017-2021 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com