nagłówek h1

Dzień konia, czyli sumowy szał ciał - nowy blog

Nasz jeden z publicystów w Świecie Suma, Łukasz Doering opisał swój dzień konia na Odrze. Najlepsze jest to, że łowił w zupełnie nowym i nieznanym sobie odcinku - warto jest ryzykować.

Dodano: 2017-02-10

Telefon do mojego przyjaciela Eryka, dwu godzina rozmowa, dlaczego tam, a nie gdzie indziej po raz piętnasty wymiana argumentów i decyzja że to będzie najlepsza opcja. Jednak po podróży byłem zbyt zmęczony, by od razu nazajutrz siadać znów w łodzi i piłować ‘temat”. Więc startujemy we wtorek z samego rana. Na slipie godzina 5 pakujemy klamoty do łodzi i spływamy powoli w dół rzeki. Po około 3-4 km mamy pierwszy wewnętrzny głęboki łuk rzeki. Pierwsza tama i po dość płytkim warkoczu wjeżdżamy na głęboki około 6-metrowy dół, na którego środku leży olbrzymie drzewo. Pakujemy zestawu do wody i w ułamku sekundy widzę wyjście ryby pod rosówki. Całość przeczytasz TUTAJ

 

Polecamy artykuły

Zestaw na dwójkę z plusem

Opowieści

Zestaw na dwójkę z plusem

Udostępniając w internecie zdjęcia z wielkimi sumami spotykam się z rozmaitymi komentarzami. Poza garstką wyjadaczy w łowieniu wielkich wąsaczy zdjęcia oglądają również amatorzy. Głównie to od nich dostaję masę zapytań sprzętowych.

Piotr Bryling

Jesień nad nizinną rzeką

Opowieści

Jesień nad nizinną rzeką

Minął czas letnich łowów, choć wcale nie upłynął on pod znakiem wszechobecnych niżówek. Częste zmiany pogody, lokalne, obfite opady, wahania temperatury wody i poziomu rzek spowodowały, że ryby bardzo często były zmuszane zmieniać swoje stanowiska, co mocno wpłynęło na ich aktywność. Liczę, że nadchodząca wielki…

Kamil Zaczkiewicz

Kleń, na letnią posuchę

Opowieści

Kleń, na letnią posuchę

Tegoroczny sezon wędkarski jest bardzo dziwny. Najpierw pstrągowe i trociowe eskapady przerywała nam pandemia i zakazy. Następnie bardzo mieszana pogoda pokrzyżowała miłosne igraszki wielu gatunkom ryb.

Wojciech Jabłonowski

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017-2021 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com