nagłówek h1

Dino Ferrari i zielone 250cm

Rekordzista świata - Dino Ferrari łowi nie tylko metodami aktywnymi! Na ostatnim wypadzie stacjonarnym złowił zielonego giganta.

Dodano: 2017-05-30

Dino Ferrari, tester firmy Sportex Italia znany jest przede wszystkim ze złowienia rekordu świata na spinning, o którym również pisaliśmy na naszym portalu. Wędkarz, który złowił dziesiątki ryb na medal przekraczająch magiczną barierię 250cm. W czym tkwi sekret Diniego? To bardzo wszechstronna postać. Dostosowuje techniki połowu do warnków panujących nad wodą o różnych porach roku. To dlatego zimą widzimy go z krótkim kijem do łowienia verticalnego, a na powodziowej wodzie łowi metodami stacjonarnymi. Tym razem jego wypadł zakończył się ogromnym sukcesem. I nie chodzi tutaj tylko o gabaryty ryby, bo łowił ich już bardzo dużo. Sum, którego złowił ma przepiękny, oliwkowy kolor - bardzo rzadko spotykany nawet w zasumionej rzece fume Po.

Polecamy artykuły

Zestaw na dwójkę z plusem

Opowieści

Zestaw na dwójkę z plusem

Udostępniając w internecie zdjęcia z wielkimi sumami spotykam się z rozmaitymi komentarzami. Poza garstką wyjadaczy w łowieniu wielkich wąsaczy zdjęcia oglądają również amatorzy. Głównie to od nich dostaję masę zapytań sprzętowych.

Piotr Bryling

Jesień nad nizinną rzeką

Opowieści

Jesień nad nizinną rzeką

Minął czas letnich łowów, choć wcale nie upłynął on pod znakiem wszechobecnych niżówek. Częste zmiany pogody, lokalne, obfite opady, wahania temperatury wody i poziomu rzek spowodowały, że ryby bardzo często były zmuszane zmieniać swoje stanowiska, co mocno wpłynęło na ich aktywność. Liczę, że nadchodząca wielki…

Kamil Zaczkiewicz

Kleń, na letnią posuchę

Opowieści

Kleń, na letnią posuchę

Tegoroczny sezon wędkarski jest bardzo dziwny. Najpierw pstrągowe i trociowe eskapady przerywała nam pandemia i zakazy. Następnie bardzo mieszana pogoda pokrzyżowała miłosne igraszki wielu gatunkom ryb.

Wojciech Jabłonowski

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017-2021 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com