nagłówek h1

Daiwa Caldia LT 2000S – NOWOŚĆ

W ofercie firmy Daiwa pojawił się nowy kołowrotek Caldia LT 2000S, jest to ciekawa propozycja dla łowców specjalizujących się w mniejszych rybach drapieżnych. 

Dodano: 2018-10-02

Caldia LT 2000S została wykonana w technologii LT, waga kołowrotka to zaledwie 185 g, przy zastosowaniu mocnej przekładni DIGIGEAR, szpuli do dalekich rzutów ABS czy aluminiowej rączki. Kołowrotek posiada nawój na poziomie 5.2:1 oraz mieści 150 m linki 0,14 mm.

 

 

  

Polecamy artykuły

Szarpane pstrągi

Opowieści

Szarpane pstrągi

Każdy polski wędkarz interpretuje słowo „szarpak” jednoznacznie. Etymologia tego słowa jasno nam sugeruje i nasuwa niezbyt pozytywne skojarzenia. Niestety, amatorów tej „metody” nad naszymi wodami nie brakuje. Jeśli jednak czytacie ten tekst, by znaleźć sposób, jak wyrwać z wody nakrapian…

Kamil Zaczkiewicz

Najważniejszy jest klimat

Opowieści

Najważniejszy jest klimat

Dobra wyprawa to taka, która pozostawia dobre wspomnienia. Ryby czasem dopisują bardziej, a czasem mniej, jednak to zawsze klimat gra pierwsze skrzypce.

Wojciech Andrzejak

Sumy z płycizny

Opowieści

Sumy z płycizny

Do napisania tego artykułu zmusza mnie odwieczny problem „sumiarzy”, który nieustannie zauważam na portalach społecznościowych, a nawet w realu! Chciałbym, aby ten tekst rozwiał wszelkie wątpliwości związane z łowieniem wąsaczy w płytkiej wodzie. 

Piotr Boufał

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017-2019 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com