nagłówek h1

Czwarty wymiar szczupaka

Są momenty w roku, kiedy młody narybek szczupaka jest prawdziwym rarytasem dla większych przedstawicieli tego gatunku. Właśnie dlatego powstała ta super realistyczna przynęta, która będzie zabójcza w tym okresie. 

Dodano: 2019-06-05

Jest to niemal normą w wypadku marki Savage Gear, także i ta przynęta została opracowana na podstawie skanowania 3D prawdziwego młodego szczupaka. Bardzo wysoki poziom odwzorowania szczegółów jest dodatkowo spotęgowany foto-realistyczną powłoką kolorystyczną. Jest to także przedstawiciel naszej oferty przynęt 4D, a ów czwarty wymiar jest zasługą dodatku feromonowego atraktora DNA – dołączanego do materiału przynęty w procesie produkcyjnym.

Podstawowe cechy:
• Foto realistyczna powłoka 4D
• Pokryta atraktorem DNA
• Wolno tonąca
• Dwie wersje kolorystyczne
Przynęta występuje w dwóch wersjach – niezwykle realistycznie zachowująca się w wodzie opcja ze zbrojeniem przelotowym Line-Thru, oraz prowokująca do ataku odmiana z kopytem.

1. 4D Line-Thru Pike
Przynęta o długości 25cm i wadze 105g. Posiada dwa przewężenia korpusu przez co porusza się z niezwykle realistyczną wężowatą pracą. Powoli opada w czasie pauzy w zwijaniu, dokładnie w taki sposób jak robi to żywy szczupak. Zaprojektowana z wykorzystaniem naszego genialnego systemu zbrojenia przelotowego Line-Thru, które po braniu wypina się z przynęty, a ta może przesuwać się i być z dala od ostrych zębów szczupaka. Nie tylko chroni to gumę przed uszkodzeniem, ale sama ryba nie jest w stanie wykorzystać masy przynęty do wypięcia się.

• Najlepsza przynęta miękka targów EFTTEX 2018
• Łatwy w wymianie system Line-Thru
• 25cm
• 105g
• Gotowe zbrojenie z materiału Carbon49 z mocowaniem Line-Thru Modifier
• Dwie kotwice w rozmiarze #1

 

2. 4D Pike Shad
Imitacja szczupaka o długości 20cm i wadze 65g. Przynęta jest fabrycznie uzbrojona. Kotwica znajduje się na brzuchu i jest zamocowana na krętliku, dzięki czemu szczupak ma nikłe szanse na wypięcie się. Kopyto sprawia, że guma kołysze się uwodzicielsko, a grzechotka w ogonie wysyła prowokujący do ataku dźwięk.

• Gniazdo na grzechotkę w ogonie
• 20cm
• 65g
• Pojedyncza kotwica w rozmiarze #1

Poza ofertą regularną na rynku można wciąż znaleźć limitowaną edycję specjalnych wersji trollingowych przynęty 4D Line-Thru Pike w rozmiarach: 37cm/365g i monstrualnym 48cm/750g.


 

Polecamy artykuły

Odrzańska gra w zespole

Opowieści

Odrzańska gra w zespole

Wędkarstwo sumowe to niewątpliwie gra w zespole. Nie chodzi tylko o bezpieczeństwo nad wodą, ale podział obowiązków, proste, klarowne zasady i pracowitość często wpływają na nasz wspólny sukces.

Piotr Boufał

Gdy czas goni nas

Opowieści

Gdy czas goni nas

Bardzo miło czyta się opisy zasiadek trwających kilka dni. Jeszcze lepiej ogląda się filmy z takich wypadów. Wszystko jest spokojne, dopracowane i przemyślane. Zero pomyłek, piękne obrazy natury, robienie zestawów nad wodą, pogaduchy i drzemki. Ale czy tak jest zawsze? Piotr Bryling postara się opowiedzieć w swo…

Piotr Bryling

Tłoczny początek

Opowieści

Tłoczny początek

Sprzęt odkurzony lśni w promieniach czerwcowego słońca, kotwice ostre, plecionki napięte, silniki mruczą gotowe do pierwszego ślizgu. Klimat pierwszego dnia sezonu jest niepowtarzalny. Pomimo tej pięknej aury, pełnej pasji i determinacji, są tego dnia minusy, które potrafią skutecznie odstraszyć niektórych sumia…

Marek Gackowski

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017-2019 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com