nagłówek h1

Czwarty wymiar szczupaka

Są momenty w roku, kiedy młody narybek szczupaka jest prawdziwym rarytasem dla większych przedstawicieli tego gatunku. Właśnie dlatego powstała ta super realistyczna przynęta, która będzie zabójcza w tym okresie. 

Dodano: 2019-06-05

Jest to niemal normą w wypadku marki Savage Gear, także i ta przynęta została opracowana na podstawie skanowania 3D prawdziwego młodego szczupaka. Bardzo wysoki poziom odwzorowania szczegółów jest dodatkowo spotęgowany foto-realistyczną powłoką kolorystyczną. Jest to także przedstawiciel naszej oferty przynęt 4D, a ów czwarty wymiar jest zasługą dodatku feromonowego atraktora DNA – dołączanego do materiału przynęty w procesie produkcyjnym.

Podstawowe cechy:
• Foto realistyczna powłoka 4D
• Pokryta atraktorem DNA
• Wolno tonąca
• Dwie wersje kolorystyczne
Przynęta występuje w dwóch wersjach – niezwykle realistycznie zachowująca się w wodzie opcja ze zbrojeniem przelotowym Line-Thru, oraz prowokująca do ataku odmiana z kopytem.

1. 4D Line-Thru Pike
Przynęta o długości 25cm i wadze 105g. Posiada dwa przewężenia korpusu przez co porusza się z niezwykle realistyczną wężowatą pracą. Powoli opada w czasie pauzy w zwijaniu, dokładnie w taki sposób jak robi to żywy szczupak. Zaprojektowana z wykorzystaniem naszego genialnego systemu zbrojenia przelotowego Line-Thru, które po braniu wypina się z przynęty, a ta może przesuwać się i być z dala od ostrych zębów szczupaka. Nie tylko chroni to gumę przed uszkodzeniem, ale sama ryba nie jest w stanie wykorzystać masy przynęty do wypięcia się.

• Najlepsza przynęta miękka targów EFTTEX 2018
• Łatwy w wymianie system Line-Thru
• 25cm
• 105g
• Gotowe zbrojenie z materiału Carbon49 z mocowaniem Line-Thru Modifier
• Dwie kotwice w rozmiarze #1

 

2. 4D Pike Shad
Imitacja szczupaka o długości 20cm i wadze 65g. Przynęta jest fabrycznie uzbrojona. Kotwica znajduje się na brzuchu i jest zamocowana na krętliku, dzięki czemu szczupak ma nikłe szanse na wypięcie się. Kopyto sprawia, że guma kołysze się uwodzicielsko, a grzechotka w ogonie wysyła prowokujący do ataku dźwięk.

• Gniazdo na grzechotkę w ogonie
• 20cm
• 65g
• Pojedyncza kotwica w rozmiarze #1

Poza ofertą regularną na rynku można wciąż znaleźć limitowaną edycję specjalnych wersji trollingowych przynęty 4D Line-Thru Pike w rozmiarach: 37cm/365g i monstrualnym 48cm/750g.


 

Polecamy artykuły

Sumy z wody po kolana

Opowieści

Sumy z wody po kolana

W mojej prawie 10-letniej przygodzie z wąsaczami łowiłem je w Polsce wieloma metodami oraz w wielu akwenach. Od środkowej, wielkiej Wisły po Wartę, Odrę, zbiorniki zaporowe, żwirownie czy jeziora. Każda z tych wód wymagała innego podejścia czy technik. Uważam, że to właśnie sumy z płytkiej wody są tymi najbardziej wyma…

Piotr Boufał

Kleń – złote zasady przy srebrnej rybie

Opowieści

Kleń – złote zasady przy srebrnej rybie

Kiedy świadomie zaczęłam łowić klenie, nawet te niewielkie sprawiały mi ogromną radość. Widok wyskakującej do smużaka ryby, budził we mnie ekscytację, którą ciężko opisać. Brodzenie rzeką stało się częścią mojego życia, jednocześnie sprawiając że kontakt z naturą był jeszcze większy. 

Karolina Błaszczak

Kręć się szpulko

Opowieści

Kręć się szpulko

Casting - metoda wędkowania-spinningowania przy pomocy multiplikatora, czyli kołowrotka z ruchomą szpulą. Przez ostatnie lata w Polsce stała się niesamowicie popularna, wyznacza nawet trendy nad wodą. Coraz więcej spinningistów sięga po multiplikatory, wędki z pazurem i próbuje swoich sił. 

Wojciech Szary

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017-2019 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com