nagłówek h1

Cztery nocki na płyciźnie - nowy blog

Paweł pietras napisał nowego bloga! Mega przygoda nad Polską rzeką. Tekst świetnie odzwierciedla upartość i zawziętość ludzi z prawdziwą pasją. Zapraszamy do lektury!

Dodano: 2017-03-01

Pierwsze dni lipca uganiania się za sumami nie dały zamierzonych efektów. Albo nie trafiałem z godzinami żerowania, albo spóźniałem się na fajne miejscówki. Jeśli jednak trafiłem na super metę i na kiju była dobra ryba to z niewiadomych mi przyczyn zwyczajnie się spinała. Coś trzeba było zmienić! W połowie miesiąca w pracy znowu drugie zmiany. Czyżby tydzień przerwy od łapania?
Telefon do kolegi z pytaniem: „Siemka! Dzisiaj po 22.00 jedziemy?”. Na odpowiedź nie musiałem długo czekać. Z resztą rozumiemy się bez słów. Po pracy szybko wskakuje w auto. Kierunek dom! Zabieram wędkę, pudełko z woblerami i jedziemy na miejscówkę. Wysiadamy z auta jest prawie pełnia. Księżyc rozjaśnia wodę między główkami. Mówię do kolegi: „Jest idealnie widać wszystko”. Całość tekstu TUTAJ

Polecamy artykuły

Zestaw na dwójkę z plusem

Opowieści

Zestaw na dwójkę z plusem

Udostępniając w internecie zdjęcia z wielkimi sumami spotykam się z rozmaitymi komentarzami. Poza garstką wyjadaczy w łowieniu wielkich wąsaczy zdjęcia oglądają również amatorzy. Głównie to od nich dostaję masę zapytań sprzętowych.

Piotr Bryling

Jesień nad nizinną rzeką

Opowieści

Jesień nad nizinną rzeką

Minął czas letnich łowów, choć wcale nie upłynął on pod znakiem wszechobecnych niżówek. Częste zmiany pogody, lokalne, obfite opady, wahania temperatury wody i poziomu rzek spowodowały, że ryby bardzo często były zmuszane zmieniać swoje stanowiska, co mocno wpłynęło na ich aktywność. Liczę, że nadchodząca wielki…

Kamil Zaczkiewicz

Kleń, na letnią posuchę

Opowieści

Kleń, na letnią posuchę

Tegoroczny sezon wędkarski jest bardzo dziwny. Najpierw pstrągowe i trociowe eskapady przerywała nam pandemia i zakazy. Następnie bardzo mieszana pogoda pokrzyżowała miłosne igraszki wielu gatunkom ryb.

Wojciech Jabłonowski

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017-2021 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com