nagłówek h1

Charly łowi czarnego potwora

Charly, który jest członkiem Francuskiej ekipy UniCat nie zwalnia tempa i łowi kolejnego, pięknego wąsacza.

Dodano: 2017-05-16

W dalszym ciągu testowany jest przez niego najnowszy produkt marki UniCat. Pływadełko Extreme Boat przechodzi prawdziwą szkołę przetrwania na Francuskich wodach. Nie tak dawno mogliśmy przeczytać o wieczornym smoku z Belly, którego złowił Charly również podczas testowania nowości. Dzisiaj pojawił się nowy wpis na jego prywatnym profilu o kolejnym potworku. I to nie byle jakim! Wąsacz posiada bardzo rzadkie ubarwienie. Może nie jest to albinos, ale nie ma żadnych wątpliwości, że złowienie suma w takiej barwie to jak wygrana w lotto. Nie znamy jeszcze dokładnych szczegółów połowu oraz jakich rozmiarów była ryba. Sprzęt jakiego używał Charly to wędzisko Vencata 193cm oraz kołowrotek X-Drag 6000.

 

Polecamy artykuły

Zestaw na dwójkę z plusem

Opowieści

Zestaw na dwójkę z plusem

Udostępniając w internecie zdjęcia z wielkimi sumami spotykam się z rozmaitymi komentarzami. Poza garstką wyjadaczy w łowieniu wielkich wąsaczy zdjęcia oglądają również amatorzy. Głównie to od nich dostaję masę zapytań sprzętowych.

Piotr Bryling

Jesień nad nizinną rzeką

Opowieści

Jesień nad nizinną rzeką

Minął czas letnich łowów, choć wcale nie upłynął on pod znakiem wszechobecnych niżówek. Częste zmiany pogody, lokalne, obfite opady, wahania temperatury wody i poziomu rzek spowodowały, że ryby bardzo często były zmuszane zmieniać swoje stanowiska, co mocno wpłynęło na ich aktywność. Liczę, że nadchodząca wielki…

Kamil Zaczkiewicz

Kleń, na letnią posuchę

Opowieści

Kleń, na letnią posuchę

Tegoroczny sezon wędkarski jest bardzo dziwny. Najpierw pstrągowe i trociowe eskapady przerywała nam pandemia i zakazy. Następnie bardzo mieszana pogoda pokrzyżowała miłosne igraszki wielu gatunkom ryb.

Wojciech Jabłonowski

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017-2021 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com